Kategorie

Ingredience

Produkty

Arginin

Arginine

Arginin

Vznik:

Arginin patří mezi aminokyseliny. A aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem pro bílkoviny.

Léčebné účinky:

Využívají ho kulturisti a vrcholoví sportovci pro lepší prokrvení svalů. Zlepšuje vyplavování hormonů.

Organismus není schopen si tyto aminokyseliny vytvořit sám, takže je potřeba je doplňovat stravou. Nejčastěji ho nalezneme v čokoládě, bílku, kaviáru, zeleném hrášku nebo třeba kuřecím vývaru.

Zlepšuje průtok krve a snižuje krevní tlak. Uvolňuje napětí cévních stěn a urychluje regeneraci. Obnovuje buňky a spaluje podkožní tuk.

Arginin a pleť:

Arginin udržuje vlhkost v pleti. Stabilizuje a udržuje přirozené pH pokožky.

Látka je povolena v certifikované přírodní kosmetice.

Arginin a vlasy:

Zabraňuje vypadávání vlasů, a dodává jim sílu. Vlasy jsou díky němu odolnější a pevnější.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.