Kategorie

Ingredience

Produkty

O nás

O nás

Za KRÁSOU NA MÍRU stojíme my dva, manželé Martina & Martin Kudelkovi se svým týmem.

Jak to všechno začalo…

Nejsme žádní nováčci, mnozí z Vás už naše produkty znají – třeba dokonalé obočí od Beautiful Brows, které je světovou jedničkou v barvení a úpravě obočí nebo přírodní dekorativní kosmetika KRIPA Venezia, líčidla bez chemie, které jsou skutečnou péčí o pleť.
Nebo nás neznáte a to by se mělo napravit, protože produkty, které exkluzivně zastupujeme pro Českou a Slovenskou republiku, jsou vskutku jedinečné, té nejvyšší kvality a my k nim přidáváme ještě srdce.

O nás

KRÁSA NA MÍRU vznikla spojením našich prvních projektů, kterým byly a stále jsou výjimečné kosmetické značky  Beautiful Brows, KRIPA Venezia. Později se přidala přírodní certifikovaná kosmetika NAOBAY a poslední skutečně horkou novinkou je přírodní certifikovaná značka BIOEARTH.  Nyní tak můžeme poskytnout ucelenou kosmetickou péči – péči o pleť, tělo, vlasy, pro muže, ženy, děti i líčení, včetně odborného kosmetického poradenství, na kterém si velmi zakládáme a skutečně individuálně přistupujeme ke každému zákazníkovi.

Kdo jsme…

„Jsme odborníci v daném oboru, své práci rozumíme, je pro nás vášní a toužíme posunout „klasický“ e-shop na vyšší úroveň. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti kosmetiky, péče o pleť, tělo a líčení víme, jak moc důležité je správné poradenství, individuální přístup a znalost potřeb dané pleti.

Náš cíl je vytvořit místo, kde najdete to nejlepší. Kosmetiku pro celou rodinu, té nejvyšší kvality, bezpečnou svým složením a přímo na míru Vašim potřebám. Takový kosmetický salón, který je otevřen každý den, 7 dní v týdnu„.

Odborné poradenství

Naše odborné poradenství je skutečně unikátní a zodpovědně přistupujeme ke každému klientovi. Proto jsou naše doporučení péče na míru vyhledávané a každého nového zákazníka vždy překvapí, jak dopodrobna a detailně poradíme – jak se o pleť starat, jaké produkty používat, na co si dát pozor… Můžeme říci, že je to jako kdybyste mě – Martinu Kudelkovou navštívili osobně v mém salónu.

Nejen nákup, ale i zajímavé čtení…

Díky našemu magazínu u nás najdete i zajímavé informace, rady, tipy, návody, videa. Věnujeme pozornost nejen kosmetice, ale i oborům, které s kosmetikou úzce souvisí. Budeme Vás pravidelně informovat a přinášet to nejnovější.

Čištění (odlíčení), první krok ke zdravé pleti

O odlíčení už toho bylo řečeno... Všichni máme pocit, že víme, jak na něj. Je tomu opravdu tak? Dozvíte se, proč je důležité pleť čistit, jak ji čistit a také, jaké jsou nejčastější odličovací mýty.

Napište nám…

Přejeme si, abyste se tu cítili dobře, našli tu to, co hledáte a rádi se k nám vraceli.

Jsme otevřeni Vašim dotazům a nápadům ke zlepšení. Podělte se s námi o to, co Vás zajímá, dejte nám zpětnou vazbu, ať víme, na čem zapracovat.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá!

M & M Kudelkovi