O nás

O nás

Za KRÁSOU NA MÍRU stojíme my dva, manželé Martina & Martin Kudelkovi se svým týmem.

Jak to všechno začalo…

Nejsme žádní nováčci, mnozí z vás už naše produkty znají třeba dokonalé obočí Beautiful Brows, které je světovou jedničkou v barvení a úpravě obočí nebo přírodní dekorativní kosmetiku KRIPA Venezia, líčidla bez chemie, které jsou skutečnou péčí o pleť.
Nebo nás neznáte a to by se mělo napravit, protože produkty, které exkluzivně zastupujeme pro Českou a Slovenskou republiku jsou vskutku jedinečné, té nejvyšší kvality a my k nim přidáváme ještě srdce.

O nás

KRÁSA NA MÍRU je e-shop s kvalitní kosmetikou a především je to projekt, který dohromady spojil výjimečné kosmetické značky Beautiful Brows, KRIPA Venezia a NAOBAY a nyní tak může poskytnout ucelenou kosmetickou péči – péči o pleť, tělo, muže, ženy, děti i líčení.

Kdo jsme…

„Jsme odborníci v daném oboru, své práci rozumíme, je pro nás vášní a toužíme posunout „klasický“ e-shop na vyšší úroveň. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti kosmetiky, péče o pleť, tělo a líčení víme, jak moc důležité je správné poradenství, individuální přístup a znalost potřeb dané pleti.

Náš cíl je vytvořit místo, kde najdete to nejlepší. Kosmetiku pro celou rodinu, té nejvyšší kvality a přímo na míru Vaším potřebám. Takový kosmetický salón, který je otevřen každý den, 7 dní v týdnu“.

Nejen nákup, ale i zajímavé čtení…

Díky našemu magazínu, u nás najdete i zajímavé informace, rady, tipy, návody, videa. Věnujeme pozornost nejen kosmetice, ale i oborům, které s kosmetikou úzce souvisí. Budeme Vás pravidelně informovat a přinášet to nejnovější.

 

Čištění (odlíčení), první krok ke zdravé pleti

O odličení už toho bylo řečeno... Všichni máme pocit, že víme jak na něj. Je tomu opravdu tak? Dozvíte se proč je důležité pleť čistit, jak ji čistit a také jaké jsou nejčastější odličovací mýty.

Napište nám…

Moc bychom si přáli aby jste se tu cítili dobře, našli tu to co hledáte a rádi se k nám vraceli.

Jsme otevřeni Vašim dotazům a nápadům ke zlepšení. Podělte se s námi o to co Vás zajímá, dejte nám zpětnou vazbu ať víme na čem zapracovat.

Vaše spokojenost je pro  nás velmi důležitá!

M & M Kudelkovi 

2 dárky ke každému nákupu 2 dárky ke každému nákupu

Velikonoční akce 15. - 22.4.

2 dárky ke každému nákupu
v hodnotě 150 Kč

Cestovní šampón pro vitalitu & lesk. Ochranný kondicionér.