O nás

O nás
O nás

Za KRÁSOU NA MÍRU stojíme my dva, manželé Martina & Martin Kudelkovi se svým týmem.

Jak to všechno začalo…

Nejsme žádní nováčci, mnozí z vás už naše produkty znají třeba dokonalé obočí Beautiful Brows, které je světovou jedničkou v barvení a úpravě obočí nebo přírodní dekorativní kosmetiku KRIPA Venezia, líčidla bez chemie, které jsou skutečnou péčí o pleť.
Nebo nás neznáte a to by se mělo napravit, protože produkty, které exkluzivně zastupujeme pro Českou a Slovenskou republiku jsou vskutku jedinečné, té nejvyšší kvality a my k nim přidáváme ještě srdce.

O nás

KRÁSA NA MÍRU je nový e-shop s kvalitní kosmetikou a především je to projekt, který dohromady spojil výjimečné kosmetické značky Beautiful Brows, KRIPA Venezia a NAOBAY a nyní tak může poskytnout ucelenou kosmetickou péči – péči o pleť, tělo, muže, ženy, děti i líčení.

Kdo jsme…

„Jsme odborníci v daném oboru, své práci rozumíme, je pro nás vášní a toužíme posunout „klasický“ e-shop na vyšší úroveň. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti kosmetiky, péče o pleť, tělo a líčení víme, jak moc důležité je správné poradenství, individuální přístup a znalost potřeb dané pleti.

Náš cíl je vytvořit místo, kde najdete to nejlepší. Kosmetiku pro celou rodinu, té nejvyšší kvality a přímo na míru Vaším potřebám. Takový kosmetický salón, který je otevřen každý den, 7 dní v týdnu“.

Nejen nákup, ale i zajímavé čtení…

Díky našemu magazínu, u nás najdete i zajímavé informace, rady, tipy, návody, videa. Věnujeme pozornost nejen kosmetice, ale i oborům, které s kosmetikou úzce souvisí. Budeme Vás pravidelně informovat a přinášet to nejnovější.

 

Čištění (odlíčení), první krok ke zdravé pleti

O odličení už toho bylo řečeno... Všichni máme pocit, že víme jak na něj. Je tomu opravdu tak? Zde jsou  nejčastější odličovací mýty.

Napište nám…

Moc bychom si přáli aby jste se tu cítili dobře, našli tu to co hledáte a rádi se k nám vraceli.

Jsme otevřeni Vašim dotazům a nápadům ke zlepšení. Podělte se s námi o to co Vás zajímá, dejte nám zpětnou vazbu ať víme na čem zapracovat.

Vaše spokojenost je pro  nás velmi důležitá!

M & M