Kategorie

Ingredience

Produkty

Souhlas se zpracování osobních údajů

Svou mysl můžete kdykoli změnit kliknutím na odkaz pro zrušení odběru v zápatí libovolného e-mailu, který obdržíte od nás, nebo kontaktováním na adrese info@krasanamiru.cz. Vaše informace budeme zacházet s úctou. Další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s tím, že Vaše údaje zpracujeme v souladu s těmito podmínkami.

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Tímto podpisem uděluji souhlas společnosti JUST FOR YOU s.r.o., se sídlem Nádražní 219, 549 01 Nové Město nad Metují, IČ: 03015688 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 226364 (dále jen „Správce“),  se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu

 

– jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail, IČ a DIČ

 

pro účely  marketingu včetně zasílání obchodních sdělení mailem nebo sms zprávou  (newsletterové zprávy) obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovávány správcem po dobu trvání členství ve věrnostním programu či do odvolání souhlasu.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo

  • Vzít souhlas kdykoliv zpět a to zasláním mailem nebo dopisem na aktuální kontakty společnosti uvedené na www.krasanamiru.cz
  • Požadovat po společnosti JUST FOR YOU s.r.o., informaci a vysvětlení jak vaše údaje zpracovává
  • Vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je opravit nebo aktualizovat
  • Požadovat po společnosti výmaz těchto osobních údajů
  • V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Martin Kudelka

jednatel