Kategorie

Ingredience

Produkty

Výhody pro velkoobchodní partnery

Exkluzivně zastupujeme ty nejkvalitnější a námi prověřené kosmetické značky, které jsme za
12 let hledání po celé Evropě našli. Nyní je nabízíme i Vám.

Výhody pro velkoobchodní partnery
 • Inovativní kosmetické produkty

  Přírodní a bezpečné složení, vysoká kvalita, propracovaný design, ochrana životního prostředí a úžasné výsledky, to charakterizuje každou z našich značek.

 • 100% profesionální servis

  Naší prioritou je, abyste se cítili hýčkáni a současně v nás měli potřebnou oporu pro své podnikání.

  Poradenství, školení, kosmetické kongresy, vzorky, letáčky, katalogy, bonusy k objednávkám, vysoká marže z prodeje, možnost výměny zboží do 3 měsíců a mnohé další…

 • Bez závazků

  Netlačíme na vás, ani nepožadujeme minimální výši objednávek. Produkty můžete nejprve nezávazně otestovat za velkoobchodní ceny, přesvědčit se o kvalitě na vlastní kůži.

Digitální i fyzické Kroky k uzdravení salónu

1.krok k uzdravení salónu – otevřete virtuální salón

1.krok k uzdravení salónu – otevřete virtuální salón

Koronavir nás nezastaví! Neuzavírejte se, zůstaňte v kontaktu se svými zákazníky a otevřete virtuální salón, kde budete...

2.krok k uzdravení salónu – virtuální péče o zákazníka

2.krok k uzdravení salónu – virtuální péče o zákazníka

V 2.kroku provedeme virtuální kosmetické ošetření, vyzveme zákazníky k větší aktivitě, za kterou je odměníme a nabídneme...

3.krok k uzdravení salónu – virtuální úklid a bilance

3.krok k uzdravení salónu – virtuální úklid a bilance

Ve 3. kroku se budeme řídit heslem "Lepší je být připraven, než překvapen." Vrhneme se na „veřejnou“ očistu salónu, vytv...

4.krok k uzdravení salónu – Online poradenství a strategie

4.krok k uzdravení salónu – Online poradenství a strategie

Ve 4.kroku se zaměříme na osvětu - sluneční péči a ochranu, nikdo z nás netouží po pigmentových skvrnách. Pustíme se do ...

brand

O značce

Italská dekorativní kosmetika s výjimečným přírodním složením bez zbytečné chemie, která dovoluje pleti dýchat a vytváří přirozený zdravý vzhled. Nabídněte svým zákazníkům kompletní servis.

brand

O značce

Španělská certifikovaná, přírodní, kosmetická péče s bezpečným a funkčním složením i jedinečným designem. Propracované masážní techniky povyšují ošetření na skutečný wellness zážitek.

brand

O značce

Anglická značka specializující se na obočí a řasy. Úprava, barvení a laminace obočí, lifting řas patří dlouhodobě mezi nejžádanější kosmetické služby. Nabídněte je i vy svým zákazníkům a staňte se vyhledávaným expertem.

brand

O značce

Italská přírodní certifikovaná kosmetická značka s více jak 20letou tradicí udává směr a je leaderem ve svém oboru. Buďte i vy o krok před konkurencí a nabídněte svým zákazníkům specializovanou péči o pleť, tělo a vlasy.

Co o nás říkají naši partneři

 • Petra Špačková

  Petra Špačková
  kosmetické studio - Zlín

  )
  )
  )
  )
  )

  “Nová etapa podnikání pro mě začala, když jsem objevila Krásu na míru”

  Poprvé jsem se s firmou Krása na míru seznámila před několika lety. Předvedli mi tehdy sady na úpravu obočí Beautiful Brows a líčidla KRIPA Venezia. Tím pro mne začala nová profesní etapa s Krásou na míru. Manželé Kudelkovi dávají do svého podnikání obrovský kus sebe, jejich osobní přístup je v této době vzácný. Významně mě posunuly jejich vzdělávací akademie, a to jak profesně, tak osobě. Stále objevují a přináší nové čisté přírodní přípravky. Mají moji velkou důvěru. Zatím vždy trefa do černého. Teď aktuálně testuji italskou značku BIOEARTH a už jsem zamilovaná – úžasné masky, bezkonkurenční séra a nejnověji vlasové přípravky. Milí Kudelkovi, jsem ráda, že jsem Vás poznala. Jste lidé s velikým srdcem a širokým úsměvem.

 • Kateřina Hrabalová

  Kateřina Hrabalová
  vizážistka, kosmetička - Brno

  )
  )
  )
  )
  )

  “Lidský přístup a profesionalita”

  Pokud bych měla spolupráci s Martinou a Martinem vměstnat do pár slov, tak jsou to „láska k produktům“, „profesionalita“, „preciznost“. Když jsem před více než rokem objevila krásné produkty Naobay, Kripa a Beautiful Brows, nadchlo mě naprosto vše. Obaly, vůně, složení, a v neposlední řadě i lidský přístup celého týmu Krásy na míru. Preciznost při školeních, komunikaci a představování novinek, profesionalita, s kterou ke klientovi přistupují a láska k produktům, o kterých vždy mluví jak, kdybyste měli „spolknout to nejsladší sousto výběrové čokolády“. Jednoduše – nelze být nespokojená a těším, že tato spolupráce bude pokračovat dále.

   

 • Zuzana Trpáková

  Zuzana Trpáková
  terapeut, kosmetička - Trutnov

  )
  )
  )
  )
  )

  “Práce s touto kosmetikou mě baví a naplňuje“

  Krásu na míru znám rok a jsem moc spokojena s jejich kosmetikou a celkovým přístupem. Přípravky v jejich nabídce jsou velice účinné, příznivé pro naše zdraví a pro životní prostředí. Ve svém ájurvédském centru poskytuji klientům kompletní péči o pleť a tělo.  Klienti jsou nadšeni, vrací se, nakupují a mě samotnou práce s touto přírodní kosmetiku baví a naplňuje.

Pro koho je vhodná spolupráce

Kosmetické salóny
Vizážisty

Kosmetické přípravky, které dovolují pleti dýchat. Poskytujeme ucelený koncept v péči o pleť i líčení. Odborné kurzy a semináře pro profesní i osobnostní růst.

Kadeřnické
salóny

Nová generace přírodní vlasové péče pro profesionální i domácí použití. Bez zbytečné chemie, šetrná k vlasům, pokožce i životnímu prostředí.

Wellness centra
Spa hotely

Unikátní přírodní produkty a kosmetické rituály, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Mini produkty s Vaším logem na míru.

BIO obchody, E-shopy
Parfumerie, Lékárny

Široká nabídka certifikovaných přírodních produktů v péči o pleť, tělo a vlasy, které zaujmou na první pohled.

Vzděláváme naše partnery

Pořádáme kongresy, workshopy, semináře a odborná školení pro profesní i osobnostní růst.

Vzděláváme naše partnery
 • Vzdělání je prvním krokem k úspěchu

  Ať už jste dlouholetý profesionál nebo právě začínáte, předáme vám maximum pro úspěšný start. Detailní znalost produktů, orientace ve složení, odborné techniky a postupy…

 • Informace nejsou znalosti

  Vědět nestačí! Naučíme vás informace proměnit ve znalosti, srozumitelně předat dál, získat si důvěru a prodávat přirozeně a s lehkostí.

 • Cvičení dělá mistra

  Praktické workshopy, pilování postupů a technik v líčení, péči o pleť a tělo.

výhody spolupráce

 • Kvalitní, prověřené a bezpečné produkty

  Vybíráme tu nejkvalitnější kosmetiku pro profesionální i domácí použití s důrazem na její bezpečné složení. Vše osobně testujeme a denně používáme. Za kvalitu ručíme. Věříme, že budete spokojeni.

 • Individuální přístup a profesionalita

  Kosmetice se věnujeme více jak 12 let. Nejde nám pouze o prodej, chceme poznat vás, vaše potřeby a doporučit to nejlepší řešení na míru (né to nejdražší nebo v akci). Své zákazníky známe osobně a budujeme dlouhodobé vztahy.

 • Marketingová podpora a vzdělávání

  Pravidelně pořádáme školení a semináře pro váš profesní i osobnostní růst. Oslovujeme kapacity z oborů, které s krásou, zdravím i úspěšným podnikáním úzce souvisí. Máme vše potřebné – vzorky, katalogy, letáky, zákaznické karty, atd.

 • Vše skladem a připraveno k odeslání

  Jsme výhradním distributorem pro ČR a SR nabízených produktů. Máme dostatečné skladové zásoby a vysíláme ihned.

 • Kontaktujte nás

  Můžete nám zavolat na +420 727 967 497

Kontaktní formulář

Jaké značky vás zajímají

Vaše údaje

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Poznámka
Musíte souhlasit se zpracování osobních údajů.
Odesíláme
formulář
Krása na míru
Nejdéle následující pracovní den se vám ozveme, zpřístupníme velkoobchodní ceny a zodpovíme vaše dotazy.
Těšíme se na vás
Martina a Martin Kudelkovi