Kategorie

Ingredience

Produkty

ASCORBYL PALMITATE

ASCORBYL PALMITATE

ASCORBYL PALMITATE

Vznik:

Sloučenina Vitaminu C a kyseliny palmitové (nasycená mastná kyselina) je bílý až nažloutlý prášek. Je jednou z nejsilnějších forem Vitaminu C.

 Ascorbyl palmitate v kosmetice:

Díky svým vlastnostem rychle proniká hluboko do pokožky.

Přípravky, které obsahují tuto složku jsou velmi citlivé na světlo a teplo. Nalezneme ho jak v dekorativní kosmetice (lesky na rty, rtěnky, oční stíny, …), tak v hydratačních krémech, anti-age krémech, ale i v potravinářství nebo farmacii.

Ascorbyl palmitate a pleť:

K pleti je látka velice šetrná. Je vhodná pro všechny typy pleti, i pro ty citlivé.

Na pleť má antioxidační účinky, chrání pokožku proti volným radikálům, tím zabraňuje stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Pokožka je krásně jemná na dotek, sjednocená, a zregenerovaná. Dodává pleti pružnost a elasticitu. Díky své bělící schopnosti, eliminuje stařecké a pigmentové skvrny.

Ascorbyl palmitate a vlasy:

Na pokožku hlavy působí protizánětlivě a šetrně, takže ho můžeme nalézt v šampónech určených pro vlasy s lupy nebo v šamponech pro podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy regeneruje, vyživuje a dodává jim lesk.

Produkty obsahující ASCORBYL PALMITATE

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.