Kategorie

Ingredience

Produkty

ASCORBYL PALMITATE

ASCORBYL PALMITATE

ASCORBYL PALMITATE

Vznik:

Sloučenina Vitaminu C a kyseliny palmitové (nasycená mastná kyselina) je bílý až nažloutlý prášek. Je jednou z nejsilnějších forem Vitaminu C.

 Ascorbyl palmitate v kosmetice:

Díky svým vlastnostem rychle proniká hluboko do pokožky.

Přípravky, které obsahují tuto složku jsou velmi citlivé na světlo a teplo. Nalezneme ho jak v dekorativní kosmetice (lesky na rty, rtěnky, oční stíny, …), tak v hydratačních krémech, anti-age krémech, ale i v potravinářství nebo farmacii.

Ascorbyl palmitate a pleť:

K pleti je látka velice šetrná. Je vhodná pro všechny typy pleti, i pro ty citlivé.

Na pleť má antioxidační účinky, chrání pokožku proti volným radikálům, tím zabraňuje stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Pokožka je krásně jemná na dotek, sjednocená, a zregenerovaná. Dodává pleti pružnost a elasticitu. Díky své bělící schopnosti, eliminuje stařecké a pigmentové skvrny.

Ascorbyl palmitate a vlasy:

Na pokožku hlavy působí protizánětlivě a šetrně, takže ho můžeme nalézt v šampónech určených pro vlasy s lupy nebo v šamponech pro podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy regeneruje, vyživuje a dodává jim lesk.

Produkty obsahující ASCORBYL PALMITATE

Kam pokračovat ve čtení

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Salóny krásy jsou uzavřeny, to však neznamená, že necháme svou pleť ladem. Právě naopak. Je důležité se o pleť i nadále starat a zmírnit dopady, způsobené absencí profesionální péče. Využijte aktuální čas k péči o svou pleť. Je jaro a pleť potřebuje nastartovat a obnovit. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje.

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Pro ochranu svého zdraví, jsme aktuálně připraveni udělat maximum. Důkladně si myjeme ruce, nosíme roušku, dezinfikujeme častěji prostory a plochy. Nezapomínáme ani na telefon, který je naší 3 rukou. A co kosmetika? Co kosmetické pomůcky, které denně používáme? Štětce, houbičky, krabičky, pudřenky, rtěnky i krémy samotné si zaslouží zodpovědný přístup a pravidelné čištění a dezinfikování. V článku se dozvíte jak a čím dezinfikovat a čistit.

Kosmetické minimum

Kosmetické minimum

Pro jednoho je kosmetická péče radostí a pro druhého nutností. Často se péče odvíjí od finanční situace, někdy si můžeme dopřát víc, jindy to jednoduše nejde. Jaké minimum naše pleť potřebuje, abychom ji udrželi v kondici? A až to půjde, co pořídit dál, čím péči obohatit?

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.