Kategorie

Ingredience

Produkty

C10-18 TRIGLYCERIDES

C10-18 TRIGLYCERIDES

C10-18 TRIGLYCERIDES

Patří mezi deriváty přírodních látek. C10-18 Triglycerides jsou triestery glycerinu a řetězových mastných kyselin rostlinného původu. Používají se v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.

V kosmetických produktech funguje tato složka jako změkčovadlo, zahušťovadlo a rozpouštědlo. Má širokou škálu použitelnosti, proto se nachází jak v dekorativní, tak i pěsticí kosmetice. Zlepšuje vzájemnou vazbu složek ve výrobku. Poskytuje pokožce pružnost a ochranu před oxidačním stresem, má antioxidační charakter, zabraňuje dehydrataci pleti.

Tato látka je povolená v certifikované přírodní kosmetice, musí v ní být ale zaručen čistě rostlinný původ.

Produkty obsahující C10-18 TRIGLYCERIDES

Kam pokračovat ve čtení

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace jsou malé nebo větší tmavé až černé skvrny, které trápí čím dál více žen a slečen. Ubírají nám na sebevědomí, necítíme se dobře a snažíme se je všemožně odstraňovat a maskovat hodně krycími líčidly. Jaké přípravky jsou vhodné pro takový stav pleti, jak je správně použít, vrstvit, kombinovat a jak moc je důležitá prevence? To vše v novém článku.

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Pupínek, vřídek, akné - kdo by to neznal, čas od času se objeví i na té nejdokonalejší tváři a v ten nejméně vhodný moment. Co dělat a co naopak nikdy nedělat, když se objeví pupínek? Co spolehlivě zabere a pomůže postižené místo rychle vyhojit?

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.