Kategorie

Ingredience

Produkty

Červené mořské řasy

Kappaphycus alvarezii extract

Červené mořské řasy

Stručná historie:

Jedná se o druh mořské červené řasy, která dorůstá do výšky 2 metrů. Právě tyto řasy obsahují jeden z nejdůležitějších komerčních zdrojů karagenanů. Karagenan je vhodný pro vegetariány či vegany a jsou alternativou k živočišné želatině.

Použití:

Karagenany se používají v různých oblastech jako gelovací, zahušťovací a stabilizační činidla. Zejména v potravinářských výrobcích, jako jsou mražené dezerty, čokoládové mléko, tvaroh, šlehačka, instantní produkty, jogurt, želé, krmiva pro domácí zvířata a omáčky. Kromě těchto funkcí se karagenany používají ve farmaceutických prostředcích, dále v kosmetice nebo v průmyslových oblastech, jako je těžba.

Zajímavost:

Extrakt z této řasy má do budoucna zpomalit růst nádorových buněk.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.