Kategorie

Ingredience

Produkty

Cetyl Alcohol

Cetyl Alcohol

Cetyl Alcohol

Vznik:

Cetyl alkohol je přírodního původu. Vzniká z kokosového nebo palmového oleje. Vypadá jako bílé voskovité, malé vločky.

Vyskytuje se přirozeně v malém množství v rostlinách nebo zvířatech.

Cetyl Alkohol a kosmetika:

Přidává se do produktů jako vonná složka. V kosmetice ho nalezneme jako zahušťovadlo, zajišťuje lepší vstřebatelnost a hojně se využívá jako pěnidlo. Pleť je po něm krásně hebká a měkká. Zpevní kontury tváře a vyhladí drobné vrásky.

Cetyl Alkohol a pleť:

K pokožce je velice šetrný, nevyvolává žádné alergické reakce, pokožku nedráždí a je vhodný na smíšenou, sušší pleť i na tu nejcitlivější. Nedoporučuje se na pleť mastnější. Pleť je po něm krásně hebká a měkká. Zpevní kontury tváře a vyhladí drobné vrásky. Na pleti nám vytvoří ochranný film.

Řasy zjemňuje a dodává jim lesk a hebkost.

Cetyl Alkohol a vlasy:

Vlasy nemastí, ale vytváří na každém vlasu ochranný film. Vlasy krásně zjemňuje a vyhlazuje.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.