Kategorie

Ingredience

Produkty

Cetyl Alcohol

Cetyl Alcohol

Cetyl Alcohol

Vznik:

Cetyl alkohol je přírodního původu. Vzniká z kokosového nebo palmového oleje. Vypadá jako bílé voskovité, malé vločky.

Vyskytuje se přirozeně v malém množství v rostlinách nebo zvířatech.

Cetyl Alkohol a kosmetika:

Přidává se do produktů jako vonná složka. V kosmetice ho nalezneme jako zahušťovadlo, zajišťuje lepší vstřebatelnost a hojně se využívá jako pěnidlo. Pleť je po něm krásně hebká a měkká. Zpevní kontury tváře a vyhladí drobné vrásky.

Cetyl Alkohol a pleť:

K pokožce je velice šetrný, nevyvolává žádné alergické reakce, pokožku nedráždí a je vhodný na smíšenou, sušší pleť i na tu nejcitlivější. Nedoporučuje se na pleť mastnější. Pleť je po něm krásně hebká a měkká. Zpevní kontury tváře a vyhladí drobné vrásky. Na pleti nám vytvoří ochranný film.

Řasy zjemňuje a dodává jim lesk a hebkost.

Cetyl Alkohol a vlasy:

Vlasy nemastí, ale vytváří na každém vlasu ochranný film. Vlasy krásně zjemňuje a vyhlazuje.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.