Kategorie

Ingredience

Produkty

Cocamidopropyl Hydroxysultaine

Cocamidopropyl Hydroxysultaine

Cocamidopropyl Hydroxysultaine

Vznik:

Syntetická povrchově aktivní látka, odvozená od mastných kyselin kokosového oleje.

Cocamidopropyl a kosmetika:

Používá se hodně do šampónů, čistících přípravků na tělo a pleť, do tekutých mýdel na ruce nebo do dětské kosmetiky. Často je ale i v kondicionérech a pěnách do koupele.

Používá se ke zvýšení pěnění přípravku. Podporuje tvorbu pěny a mění hustotu produktu.

Cocamidopropyl a pleť:

Zlepšuje vzhled suché nebo poškozené pokožky.

Cocamidopropyl a vlasy:

Snižuje statickou elektřinu, takže vlasy budou krásně hladké a hebké. Zabraňuje rozlétaným vlasům, zlepšuje jejich vzhled a pečuje o pokožku hlavy. Zvyšuje objem, zlepšuje strukturu a dodává vlasům lesk.

Produkty obsahující Cocamidopropyl Hydroxysultaine

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.