Kategorie

Ingredience

Produkty

Kokosové kapryláty

Coco-Caprylate/ Caprate

Kokosové kapryláty

Z názvu „Coco“ někteří jistě odvodí, že se jedná o složku, která se vyrábí z kokosu, v tomto případě z jeho oleje. Výrobci, kteří vyrábějí přírodní kosmetiku, nahrazují tímto kokosovým kaprylátem náhrady za těžké silikony. Ty můžeme nalézt ve většině kosmetických produktů.

Je výborný jako změkčovadlo a emulgátor. Nezanechává pocit mastné pokožky a navíc pokožku zvláčňuje a zanechává hedvábný pocit. Má olejovou konzistenci a skládá se ze dvou dalších kyselin, konkrétně kaprylové a kaprinové.

Zajímavost: Nejvíce se tato látka přidává do tělových či pleťových produktů. Ovšem největším pozitivem je fakt, že je ekologicky nezávadný!

Produkty obsahující Kokosové kapryláty

Kam pokračovat ve čtení

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.