Kategorie

Ingredience

Produkty

Kokosové kapryláty

Coco-Caprylate/ Caprate

Kokosové kapryláty

Z názvu „Coco“ někteří jistě odvodí, že se jedná o složku, která se vyrábí z kokosu, v tomto případě z jeho oleje. Výrobci, kteří vyrábějí přírodní kosmetiku, nahrazují tímto kokosovým kaprylátem náhrady za těžké silikony. Ty můžeme nalézt ve většině kosmetických produktů.

Je výborný jako změkčovadlo a emulgátor. Nezanechává pocit mastné pokožky a navíc pokožku zvláčňuje a zanechává hedvábný pocit. Má olejovou konzistenci a skládá se ze dvou dalších kyselin, konkrétně kaprylové a kaprinové.

Zajímavost: Nejvíce se tato látka přidává do tělových či pleťových produktů. Ovšem největším pozitivem je fakt, že je ekologicky nezávadný!

Produkty obsahující Kokosové kapryláty

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Jak pečovat o pleť v zimě

Kosmetička radí: Jak pečovat o pleť v zimě

Kůže je v zimě vystavena řadě agresí, které negativně ovlivňují její zdraví, vzhled a celkový komfort. Trápí nás suchost, pnutí, šupinky, častěji se objevuje ekzém, různé lišeje a začervenání. Celkově je pleť citlivější a náchylná k podráždění. Co pomůže? Jak pleť ochránit a správně o ni pečovat? Důležité je hydratovat, vyživovat a chránit.

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.