Kategorie

Ingredience

Produkty

Coco Glucoside

Coco-Glucoside

Coco Glucoside

Vznik:

Coco Glucoside je povrchově aktivní látka, vyráběná z kokosového oleje.

Coco Glucoside a kosmetika:

V kosmetice je využíván jako emulgátor. Používá se do šampónů, kondicionérů, do čistících přípravků na pleť i tělo, do barev na vlasy nebo pěn do koupele.

Coco Glucoside a pleť:

Díky svým čistícím vlastnostem pleť krásně vyčistí, smyje nečistoty a zanechá jí jemnou a hladkou. Pokožku nedráždí a je velice dobře snášenlivou látkou. Vhodný je pro smíšenou a zánětlivou pleť.

Coco Glucoside a vlasy:

Přidává se do šampónu díky své schopnosti pěnit a čistit. Vytváří velmi jemnou a lehkou pěnu. Snadno se nanáší a lehce se vymývá. Vlasy hydratuje a pečuje o citlivou pokožku hlavy.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.