Kategorie

Ingredience

Produkty

Dikaprylyl karbonát

Dicaprylyl carbonate

Dikaprylyl karbonát

Vznik:

Dicaprylyl Carbonate je organická sloučenina kyseliny uhličité (je složkou každé přírodní vody) a caprylyl alkoholu (mastný alkohol, který má pozitivní vliv na naše zdraví stejně jako mastné kyseliny). Patří mezi karboxylové kyseliny, které se vyskytují ve všech živých organismech i rostlinách.

Vyrábí se z rostlinných olejů. Ve složení kosmetiky ho naleznete pod názvem Cetiol® CC.

Dicaprylyl v kosmetice:

Dicaprylyl funguje jako emulgátor a změkčovadlo. Umožňuje aktivním látkám prostoupit hlouběji do pleti a slouží jako alternativa silikonového oleje.

Je považován za bezpečnou látku a je povolen certifikátem ECOCERT.

Dicaprylyl a pleť:

Pokožku příjemně změkčuje a dodává jí hydrataci. Pleť je krásně hebká, hladká, měkká a sametová. Nezanechává mastný film.

Dicaprylyl a vlasy:

Dicaprylyl pečuje a zjemňuje vlasy i pokožku hlavy.

Produkty obsahující Dikaprylyl karbonát

Kam pokračovat ve čtení

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Ropa v kosmetice

Ropa v kosmetice

Možná si říkáte, co má ropa společného s kosmetikou? Velmi mnoho. Název ropa přímo ve složení kosmetiky nenajdete, schovává se za jiné názvy - parafín, minerální olej, vazelína, Propylen glycol. To jsou tzv. deriváty, které se oddělují právě při zpracování ropy. Jsou levnou náhražkou za kvalitní přírodní oleje, vosky a másla. Dopřejte sobě, své pleti, tělu to nejlepší. Vždyť jde o Vás, o Vaše zdraví, o Vaše peníze!

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkám s tím, že lidé používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí. Pleť potřebuje řád a pravidelnost. Skákání z jednoho produktů na druhý a míchání konvenční syntetické kosmetiky s přírodní výsledky nepřinese.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.

x