Kategorie

Ingredience

Produkty

Dikaprylyl karbonát

Dicaprylyl carbonate

Dikaprylyl karbonát

Vznik:

Dicaprylyl Carbonate je organická sloučenina kyseliny uhličité (je složkou každé přírodní vody) a caprylyl alkoholu (mastný alkohol, který má pozitivní vliv na naše zdraví stejně jako mastné kyseliny). Patří mezi karboxylové kyseliny, které se vyskytují ve všech živých organismech i rostlinách.

Vyrábí se z rostlinných olejů. Ve složení kosmetiky ho naleznete pod názvem Cetiol® CC.

Dicaprylyl v kosmetice:

Dicaprylyl funguje jako emulgátor a změkčovadlo. Umožňuje aktivním látkám prostoupit hlouběji do pleti a slouží jako alternativa silikonového oleje.

Je považován za bezpečnou látku a je povolen certifikátem ECOCERT.

Dicaprylyl a pleť:

Pokožku příjemně změkčuje a dodává jí hydrataci. Pleť je krásně hebká, hladká, měkká a sametová. Nezanechává mastný film.

Dicaprylyl a vlasy:

Dicaprylyl pečuje a zjemňuje vlasy i pokožku hlavy.

Produkty obsahující Dikaprylyl karbonát

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.