Kategorie

Ingredience

Produkty

Diglycerin

DIGLYCERIN

Diglycerin

Diglycerin – derivát přírodních látek je vysoce čistý vícesytný alkohol (polyol), který vzniká glycerinovou reakcí, destilací a rafinací. Na rozdíl od glycerinu má větší molekulární strukturu, díky čemuž proniká do pokožky pomaleji a tím udržuje na povrchu déle vlhkost.

V kosmetických přípravcích se používá pro své vynikající, zvlhčující a hydratační účinky, váže na sebe vodu a napomáhá ostatním složkám lepšímu vstřebání, zabraňuje vysychání přípravků a prodlužuje jejich trvanlivost.

Používá se ve vlasových, tělových i pleťových přípravcích, v šamponech, kondicionérech, masážních gelech, osvěžujících sprejích, odličovacích přípravcích, mycích gelech i pěnách,….

Vlasy i pokožku pěstí, celkově zlepšuje vzhled, vytváří ochrannou vrstvu a chrání před působením vnějších vlivů. Zlepšuje poddajnost vlasů, narovná poškozené vlasové vlákno a zvyšuje jeho lesk.

U pleťových přípravků jako jsou mléka, krémy, sprejové mlhy zajišťuje osvěžení, hydrataci, a zároveň vlhkost udržuje.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.