Kategorie

Ingredience

Produkty

Diglycerin

DIGLYCERIN

Diglycerin

Diglycerin – derivát přírodních látek je vysoce čistý vícesytný alkohol (polyol), který vzniká glycerinovou reakcí, destilací a rafinací. Na rozdíl od glycerinu má větší molekulární strukturu, díky čemuž proniká do pokožky pomaleji a tím udržuje na povrchu déle vlhkost.

V kosmetických přípravcích se používá pro své vynikající, zvlhčující a hydratační účinky, váže na sebe vodu a napomáhá ostatním složkám lepšímu vstřebání, zabraňuje vysychání přípravků a prodlužuje jejich trvanlivost.

Používá se ve vlasových, tělových i pleťových přípravcích, v šamponech, kondicionérech, masážních gelech, osvěžujících sprejích, odličovacích přípravcích, mycích gelech i pěnách,….

Vlasy i pokožku pěstí, celkově zlepšuje vzhled, vytváří ochrannou vrstvu a chrání před působením vnějších vlivů. Zlepšuje poddajnost vlasů, narovná poškozené vlasové vlákno a zvyšuje jeho lesk.

U pleťových přípravků jako jsou mléka, krémy, sprejové mlhy zajišťuje osvěžení, hydrataci, a zároveň vlhkost udržuje.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.