Kategorie

Ingredience

Produkty

Dřevěné uhlí z břízy

Charcoal Powder

Dřevěné uhlí z břízy

Stručná historie:

V kosmetice se jedná o dřevěné uhlí, nikoliv to, které se těží v dolech. Dřevěné uhlí se získává nejčastěji z měkkého dřeva, tedy z břízy či lípy. Je tedy 100 % na přírodní bázi.

Dřevěné uhlí a pleť:

Největší předností dřevěného uhlí je to, že dokáže absorbovat toxiny z pokožky na těle. Je hluboce čistící a v dnešní době je nejvíce využívaný pro čištění zanesených pórů. Především je to dáno peelingovými účinky, které jsou v uhlí obsaženy. Navíc je silně antibakteriální a velmi jemně obrušuje pokožku. Naprosto úžasný na bělení zubů. Používá se k léčbě po staletí.

Dřevěné uhlí a vlasy:

Napomáhá hlavně těm, kteří trpí mastnými vlasy a působí proti lupům. Navíc díky svým vlastnostem uvolňuje ucpané vlasové póry.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.