Kategorie

Ingredience

Produkty

Ginkgo Biloba*

Ginkgo Biloba Leaf Extract*

Ginkgo Biloba*

Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Ginkgo Biloba je strom asijského původu. Patří k nejstarším stromům na zemi a jeho stáří je okolo 200 milionů let. Do našich krajin se ale dostal až v roce 1730.

Léčebné účinky a složení:

Je neobyčejně bohatý na flavonoidy a ty jsou zodpovědné za vynikající antioxidační vlastnosti a ochranu před volnými radikály. V dnešní době se nejvíce používá v čínské medicíně, je výborný při obtížích s astmatem a pomáhá k lepšímu vykašlávání. Navíc extrakt, který se nachází v listech nabízí až 40 léčebných látek. V Evropě se prodává v tabletách a napomáhá s poruchou paměti a může být využíván i při bolestech s chůzi.

Ginkgo biloba a pleť:


Používá se hojně v produktech proti vráskám, stejně jako u pleti s mikrovaskulárními problémy, neboť podporuje krevní oběh. Vzhledem k vysoké kapacitě neutralizovat volné radikály je extrakt Gingko široce používán v kosmetice jako anti-age péče a sluneční péče.

Extrakt z Ginkgo biloby působí protizánětlivě, a jako skvělý antioxidant.

Ginkgo biloba a vlasy:

Díky jeho vlastnostem je vynikající pro správný růst vlasů a navíc zastavuje jejich vypadávání. Vlasy celkově oživí a jsou krásně vyživené a lesklé.

Zajímavost:

Díky svým listům připomíná spíše listnatý strom, opak je ale pravdou a řadí se mezi jehličnaté stromy. Plodem jsou semena, která se sbírají jen ty samičí a nejlépe na podzim. Není vhodný pro děti, užívat by ho měli pouze dospělý lidé!

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.