Kategorie

Ingredience

Produkty

Hrách setý

Pisum Sativum Extract

Hrách setý

Stručná historie:

Hrach setý je luštěnina, která má dlouhé prorostlé listy, které jsou zakončené úponky. Uvnitř každého lusku se nacházejí malé chutné kuličky neboli hrachy. Má krásnou zelenou barvu a často se mu přezdívá „Hrášek“. Je nedílnou součástí výsadby každého zahrádkáře.

Složení a léčebné účinky:

Jeho kvetoucí nať má silné protizánětlivé a hojivé účinky. Obsahuje širokou škálu vitamínů, jako je B1,B2, B3 , C a provitaminu A, dále minerály, jako je vápník, železo, měď nebo draslík a v neposlední řadě je bohatý na proteiny.

Podporuje celkový růst a stavbu našich kostí, svalů a dokonce i nervů. Napomáhá proti jednotlivým srdečním, nervovým chorobám a jíst by ho měli lidé, kteří prodělali infarkt, chrání naše srdce. Redukuje škodlivý cholesterol a krevní tlak na přijatelnou hladinu.

Hrach setý a pleť:

V kosmetickém průmyslu je využívaný především pro své ochranné účinky. Je velice vhodný pro suchou popraskanou pokožku, jelikož v ní udržuje hydrataci. Z Hrášku si také spousta lidí vytváří kaši, kterou si potírá spálená místa na těle.

Extrakt z hrachu má anti-aging účinek, a je vzácný proto, že umí vyrovnat celkový tón pleti. Přidává se tedy do různých pleťových krémů, sér.

Hrach setý a vlasy:

Navrací našim vlasům jejich ztracenou kvalitu, a právě proto se více přidává do kondicionéru, než do šamponu. Vlasy chrání a podporuje jejich růst.

Zajímavost:

Je vhodný pro vegetariány, jelikož obsahuje hodnotné bílkoviny, které dokáží nahradit z části ty, které se nacházejí v mase.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.