Kategorie

Ingredience

Produkty

Extrakt z kůry stromu Epurea Falcata

Epurea Falcata Bark Extract

Extrakt z kůry stromu Epurea Falcata

Strom Eperua Falcata nebo také Bootlace tree spadá do čeledi bobovité (Fabaceae), má široké jednoduché listy, plodem je plochý dřevnatý pukající lusk.

Převážně kvetoucí stromy rodu Epurea jsou rozšířeny v tropickém deštném lese a v savanách Jižní Ameriky, některé druhy jsou těženy pro dřevo, které je těžké, tvrdé a odolné, a proto je využíváno při stavbě mostů, budov. Zpracovává se i kůra a dá se z nich získat také pryskyřice. Bývají pěstovány i jako okrasné dřeviny.

Pro své léčebné a baktericidní vlastnosti se využívá ze stromu pryskyřice. Extrakt z kůry je vhodný i jako zubní analgetikum. V kosmetickém odvětví se využívá extraktů, bývají součástí produktů určených pro péči o pleť i vlasy.

V péči o pleť zlepšuje pevnost a pružnost stárnoucí pleti, najdeme jej např. v pleťových sérech, krémech i make-upech.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.