Kategorie

Ingredience

Produkty

Extrakt z listů Růže Mošusové

Rosa Moschata Leaf Extract

Extrakt z listů Růže Mošusové

Růže mošusová (může být označována také jako růže pižmová) pochází z Indie a z jižní Číny, v jižní Evropě byla rozšířena již ve starověku. U nás dorůstá svými výhony do menších rozměrů do 3 m. Okvětní lístky jsou bílé a intenzivně voní po mošusu. Doba kvetení u nás začíná v letních měsících v období června až července a kvetení se opakuje často až do podzimu, ve své domovině kvete celoročně, v mírném pásmu je stále zelená. Šípky po odkvětu mají hnědočervené zbarvení a velikost v průměru 1 cm.

Listy růže obsahují třísloviny a éterické oleje, proto je z nich cenný extrakt s mnohým využitím, mají stahující a tonizující účinky – čímž pokožku oživují. Lze je užívat i vnitřně, například jako podporu léčby respiračních onemocnění, hlavně u nemocí plic a průdušek. Pomáhají také při trávicích potížích, pro celkové zlepšení trávení a zejména pro obnovu a regeneraci střevní flóry.

V kosmetickém odvětví je ceněnou a vyhledávanou přísadou. Účinky růží na naši pleť jsou velmi šetrné, zklidňující, zjemňující, přímo vhodné zejména pro citlivou pokožku, kterou navíc zvláčňují, vyživují, dodávají jí svěžest a mladistvý vzhled. Používají se také v případě unavené i silně vysušené pokožky, a pokud trpíme rozšířenými a popraskanými cévkami v kůži. Aromatické esence růží jsou vyhledávanou ingrediencí pro výrobu parfémů.

Produkty obsahující Extrakt z listů Růže Mošusové

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.