Kategorie

Ingredience

Produkty

Mango*

Magnifera Indica Fruit Extract*

Mango*

*z organického zemědělství

Stručná historie:

Tento úžasně sladký a velmi chutný plod roste na vysokém stromě a to především v tropické části naší planety, jako je Barma, Indie či Brazílie. Zajímavostí je fakt, že jeden mangovník má průměrnou délku stáří 300 let a během této doby stihne plodit okolo 2 milionů kusů.

Složení a léčebné účinky:

V Mangu bychom našli nejvíce vitamínu A, ten vzniká ze 16 druhů karoteinů a velmi důležitý betakaroten. Karoteiny jsou navíc významné antioxidanty, v první řadě ničí volné radikály, tím tedy napomáhají naší pokožce, a následně zpomalují  proces stárnutí. Dále jsou to vitamíny B, C a E.

Co se týče léčebných účinků, výrazně bojuje proti zánětu močových cest a má močopůdné účinky. V mangu také najdeme řadu důležitých minerálu (draslík či sodík).

Mangovník a pleť:

Extrakt z manga snižuje a odstraňuje stávající pigmentové skvrny na pokožce. Obsahuje kyselinu mléčnou, jednu z Alphahydroxid kyselin, která je vysoce ceněna v kosmetických přípravcích díky svým účinkům. Tato kyselina, přítomná v přírodě, pomáhá zlepšit pokožku, odstranit mrtvé buňky a projasnit. Obsahuje také vitamín C, který je známý pro své antioxidační vlastnosti, ale také pro působení na enzym tyrosinase (zodpovědný za podporu produkce melaninu), což snižuje pigmentaci (tvorbu pigmentových skvrn), výsledkem je jasnější a jednotnější barva pokožky.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.