Kategorie

Ingredience

Produkty

Mořské řasy

Algae extract

Mořské řasy

Složení a léčebné účinky:

Řasy očišťují náš organismus od toxických látek, dodávají nám jód a další látky, které do těla nedostaneme běžnou stravou. Zlepšují průchodnost cév, dodávají nám bílkoviny, rozpouští tuky a snižují cholesterol. Řasy obsahují hodně vitaminů, minerálů a bioaktivních látek.

Mořské řasy a pleť:

Mořská řasa se přidává do kosmetických přípravků za účelem udržování vlhkosti v pleti, snižuje zápach z úst. V kosmetice se používá ke změkčení ostatních látek, aby se lépe roztíraly.

Extrakt z mořských řas dodává pleti jemný a hladký vzhled. Má velice silné hydratační a zklidňující účinky. Řasy mají antioxidační a protizánětlivé účinky.

Mořské řasy a vlasy:

Mořské řasy dodávají vlasům hydrataci a vyživují pokožku hlavy. Stimuluje regeneraci buněk a regeneruje pokožku hlavy. Vlasy posilují, chrání je a dodávají jim potřebné živiny a minerály.

Zajímavost:

Řasy působí jako náplast. Pokud máte krvácející ránu, obvažte ji na půl hodinky řasou a nechte působit. Rána bude krásně dezinfikovaná, a krvácení se zastaví.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.