Kategorie

Ingredience

Produkty

Světlice barvířská

Světlice barvířská

Stručná historie:

Jedná se o bylinu, která po staletí měla multifunkční účinky, mimo jiné sloužila jako barvířská rostlina, někdo z ní zpracovával olej. Za zmínku jistě stojí říct, že jako první jí používali Faraóni. Později se přesunula do Číny či Asie. V dnešní době se v čínské medicíně využívá při léčbě artritidy, bronchitidy či k celkovému posílení krevního oběhu.

 

Složení a léčebné účinky:

Tento extrakt obsahuje vysokou koncentraci Omega 6. Omega 6 je polynenasycená mastná kyselina, která je pro člověka nezbytná a je získávána pouze ze stravy, jelikož si ji náš organismus neumí sám vytvořit.

Navíc redukuje cholesterol, používá se také při chřipkových obtížích, snižuje horečky, umožňuje lepší vykašlávání. Výrazným pomocníkem je při diagnostikované angíně pectoris. Může se využívat i při střevních problémech, popř. zácpě.

 

Světlice barvířská a pleť:

Díky čistícím účinkům, čistí krev a výborná je ve formě masti při kožních potížích (ekzém, lupenka).

Extrakt z oleje ze Světlice barvířské je unikátní díky svým vyživujícím vlastnostem.

Světlice barvířská a vlasy:

Poskytuje vlasům potřebné mastné kyseliny, dále ošetřuje suchou pokožku hlavy, křehké a matné vlasy. Obsahuje kyselinu linolovou, která poskytuje vlasům vyšší ochranu při žehlení nebo sušení. Je to též dobrý kondicionér, protože po jeho použití se vlasy snadněji rozčesávají, jsou méně poškozené a zlepšuje se jejich kvalita. Proto je tento extrakt doporučován zvláště pro poškozené vlasy.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.