Kategorie

Ingredience

Produkty

Propolis

Propolis Extract

Propolis

Stručná historie:

Propolis, stejně tak jako med produkují včely. Jedná se o velice specifickou pryskyřiční hmotu, která má lepkavou konzistenci. Ve většině případů má krásnou čirou zlatohnědou barvu.

Složení a léčebné účinky:

V tradiční čínské medicíně ho využívali k ochraně lidského zdraví a to z důvodu jeho antimikrobiálních a protizánětlivým vlastností. Propolis se přidává do jednotlivých přípravků, které se používají na opakované problémy, které jsou spojené s  infekcí dýchacích cest. Ovšem hodně lidí je na propolis alergický, proto byste si před jeho použitím měli udělat alergický test. Obsahuje vitamín B, třísloviny a flavanoidy.

Dále se používá při léčbě aftu, astma, při bolestech hlavy, v krku nebo páteře.

Propolis a pleť:

Léčí atopický ekzém, nebo lupenku. Používá se k potírání při zánětech kůže, různých menších oděrkách, nebo když je kůže popraskaná.

Má silné antioxidační účinky a často je vyhledáván těmi, kteří mají silně popálenou pokožku, jelikož urychluje hojení a vytváří a obnovuje tvorbu nové kůže. Redukuje černé tečky a pleť čistí.

Extrakt z Propolisu podporuje regenerační procesy pokožky a léčí její podrážděnost.

Propolis a vlasy:

Přidává se do převážně do různých šamponů, které zamezují výskyt lupů.

 

Produkty obsahující Propolis

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.