Kategorie

Ingredience

Produkty

Geraniol

Geraniol

Geraniol

Vznik:

Jedná se o organickou sloučeninu. Je rostlinného původu a je hlavní složkou růžového oleje. Vyskytuje se také v pelargoniích, citrusech a dalších esenciálních olejích.

Je jednou z nejpoužívanějších aromatických látek.

Léčebné účinky:

Skvěle působí na lidskou psychiku. Zlepšuje náladu, uvolňuje mysl, uklidňuje nervový systém a osvěžuje duši. Udržuje nám přirozený nadhled a jistotu.

Geraniol a kosmetika:

Využívá se do parfémů, barev na vlasy, rtěnek, hydratačních krémů nebo mýdel.

Převážně ale jako součást esenciálních olejů.

Geraniol a pleť:

Na pleť má antioxidační a antiseptické účinky.

Geraniol udržuje řasy zdravé.

Geraniol a vlasy:

Na vlasy a pokožku hlavy působí jako tonikum. Udržuje je v dobrém a zdravém stavu.

Zajímavost:

Funguje jako skvělý repelent.

Produkty obsahující Geraniol

Kam pokračovat ve čtení

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

BIO repelenty

BIO repelenty

V létě si rádi užíváme čas venku – příroda, parky, zahrady, terasy, výlety. S teplejším počasím bohužel přichází i hmyz, který nás obtěžuje. Z příjemného času stráveného venku v přírodě i na zahradě se stává nepříjemný zážitek. Je skvělé, že existují již přírodní repelenty místo klasických chemických, které jsou pro naše tělo i životní prostředí velkou zátěží. V novém článku se dozvíte vše o přírodních repelentech i to, jak si doma připravit svůj vlastní repelent.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.