Kategorie

Ingredience

Produkty

GLUCONOLACTONE

GLUCONOLACTONE

GLUCONOLACTONE

Stručná historie:

Glukonolactone je polyhydroxykyselina. Jedná se o formu bílého krystalického prášku, který je velmi jemný a dokáže se rozpustit ve vodním skupenství.

 

Gluconolactone a pleť:

Většina milovníků péče o pleť pravděpodobně slyšela už o alfahydroxy kyselině nebo betahydroxy kyselině, tyto kyseliny se hojně používají v boji s akné, proti stárnutí pokožky či na pigmentové skvrny. Tyto kyseliny jsou velmi účinné, mohou být také příliš silné a dráždivé pro jedince s citlivou pletí a zde nastupují polyhydroxykyseliny, které jsou naopak méně dráždivé a jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Molekulární struktura Gluconolactone je složena z několika hydroxylových skupin, které přitahují vodu. A právě díky tomu pokožku hydratují, zvlhčují, pleť vypadá plná a revitalizovaná.

V kosmetice se Gluconolactone využívá také pro své výjimečné antioxidační vlastnosti, chrání proti volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Chrání proti tzv. fotostárnutí.

Pokožku tedy obnovuje a vyhlazuje. Lze jej použít k léčbě rozšířených pórů, u drsné a nerovnoměrné pokožky a v případě hyperpigmentace.

 

Zajímavost:

Jedná se o zcela bezpečnou látku pro naše tělo a je vhodný i pro velmi citlivou pleť. Najdeme ho např. v zubních pastách, krémech, sérech,

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.