Kategorie

Ingredience

Produkty

Glyceryl Caprylate

Glyceryl Caprylate

Glyceryl Caprylate

Vznik:

Glyceryl Caprylate je jednou z nejčastěji používaných látek v kosmetice. Látka je přírodního, syntetického nebo živočišného původu a má podobu bílé pevné látky.

Je to sloučenina glycerinu a kyseliny kaprylové.

Glyceryl Caprylate a kosmetika:

Do kosmetických přípravků se používá pro své antimikrobiální účinky. Často látku nalezneme v šamponech, kondicionérech, čistících prostředcích na obličej, mýdlech, řasenkách nebo i v opalovacích krémech.

Krémům dodává roztíratelnost.

Glyceryl Caprylate a pleť:

Pomáhá pleti vstřebat hlouběji další aktivní látky, dodává jí hebkost a pokožku nedráždí.

Glyceryl Caprylate a vlasy:

Vlasy čistí, snadno se vymývá a pečuje o pokožku hlavy.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.