Kategorie

Ingredience

Produkty

Glyceryl Caprylate

Glyceryl Caprylate

Glyceryl Caprylate

Vznik:

Glyceryl Caprylate je jednou z nejčastěji používaných látek v kosmetice. Látka je přírodního, syntetického nebo živočišného původu a má podobu bílé pevné látky.

Je to sloučenina glycerinu a kyseliny kaprylové.

Glyceryl Caprylate a kosmetika:

Do kosmetických přípravků se používá pro své antimikrobiální účinky. Často látku nalezneme v šamponech, kondicionérech, čistících prostředcích na obličej, mýdlech, řasenkách nebo i v opalovacích krémech.

Krémům dodává roztíratelnost.

Glyceryl Caprylate a pleť:

Pomáhá pleti vstřebat hlouběji další aktivní látky, dodává jí hebkost a pokožku nedráždí.

Glyceryl Caprylate a vlasy:

Vlasy čistí, snadno se vymývá a pečuje o pokožku hlavy.

Produkty obsahující Glyceryl Caprylate

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.