Kategorie

Ingredience

Produkty

Glyceryl Laurate

Glyceryl Laurate

Glyceryl Laurate

Glyceryl laurate je derivát přírodních látek, skládá se z monoesteru glycerinu a kyseliny laurové (získané z rostlinných olejů). Má bílou, případně žlutou barvu a vyskytuje se v podobě olejovité až voskovité konzistence.

Mimo jiné má emulgační účinky (pomáhá smíchat vodu a olej s ostatními emulgátory), slouží jako povrchově aktivní látka, změkčovadlo (pokožku hydratuje a činí ji jemnou a vyhlazenou), také slouží jako antimikrobiální činidlo (konzervační booster).

V kosmetických přípravcích bývá součástí tělových mlék, hydratačních krémů, make-upů, ale i mýdel nebo deodorantů, kde působí antibakteriálně, čímž udrží pokožku bez nežádoucího zápachu.

Jeho použití je doporučeno pouze v malých koncentracích, při kterých je naprosto neškodný. Při vysokých koncentracích by mohl pokožku, oči a dýchací ústrojí dráždit.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.