Kategorie

Ingredience

Produkty

Glyceryl stearát

Glyceryl stearate SE

Glyceryl stearát

Vznik:

Glyceryl se získává z palmojádrového oleje. Palmojádrový olej je jedlý, rostlinný olej získaný z jader plodů palmy olejné.

Může být ale i živočišného původu. Ten se ale vyskytuje jen v konvenční kosmetice.

Glyceryl je pevná, krémově zabarvená, povrchově aktivní látka, která má voskovitou konzistenci. Je to látka přirozená lidskému tělu.

Glyceryl v kosmetice:

Glyceryl stearate SE funguje jako emulgátor a konzistenční činidlo. Nachází se jak ve vlasové, tak v pleťové kosmetice. Jako složka pomáhá lépe vsakovat oleje nebo pleťové krémy.

Glyceryl a pleť:

Pokožku krásně zjemňuje, zvlhčuje, a vyhlazuje. Funguje pro pleť jako obrana, která zabraňuje dehydrataci a ochraňuje proti volným radikálům. Působí také proti předčasnému stárnutí.

Glyceryl na řasy působí vysoce hydratačně. Zároveň ale řasy chrání proti vnějším vlivům.

Glyceryl a vlasy:

Má velmi silnou schopnost odstraňovat a odmašťovat vlasy i pokožku hlavy. Bojuje proti stárnutí vlasů a zanechává jemnou pokožku hlavy.

Zajímavost:

Palmojádrový olej, ze kterého je Glyceryl získáván je používán jak v kosmetice, tak v potravinářství (čokoláda, tuky, margarín), doplňcích stravy, farmaceutickém průmyslu nebo čistících prostředcích.

Produkty obsahující Glyceryl stearát

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.