Kategorie

Ingredience

Produkty

Glyceryl stearát

Glyceryl stearate SE

Glyceryl stearát

Vznik:

Glyceryl se získává z palmojádrového oleje. Palmojádrový olej je jedlý, rostlinný olej získaný z jader plodů palmy olejné.

Může být ale i živočišného původu. Ten se ale vyskytuje jen v konvenční kosmetice.

Glyceryl je pevná, krémově zabarvená, povrchově aktivní látka, která má voskovitou konzistenci. Je to látka přirozená lidskému tělu.

Glyceryl v kosmetice:

Glyceryl stearate SE funguje jako emulgátor a konzistenční činidlo. Nachází se jak ve vlasové, tak v pleťové kosmetice. Jako složka pomáhá lépe vsakovat oleje nebo pleťové krémy.

Glyceryl a pleť:

Pokožku krásně zjemňuje, zvlhčuje, a vyhlazuje. Funguje pro pleť jako obrana, která zabraňuje dehydrataci a ochraňuje proti volným radikálům. Působí také proti předčasnému stárnutí.

Glyceryl na řasy působí vysoce hydratačně. Zároveň ale řasy chrání proti vnějším vlivům.

Glyceryl a vlasy:

Má velmi silnou schopnost odstraňovat a odmašťovat vlasy i pokožku hlavy. Bojuje proti stárnutí vlasů a zanechává jemnou pokožku hlavy.

Zajímavost:

Palmojádrový olej, ze kterého je Glyceryl získáván je používán jak v kosmetice, tak v potravinářství (čokoláda, tuky, margarín), doplňcích stravy, farmaceutickém průmyslu nebo čistících prostředcích.

Produkty obsahující Glyceryl stearát

Kam pokračovat ve čtení

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Pravidelná domácí kosmetická péče je prevencí a investicí do budoucna a jde ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetického salónu. Jedno bez druhého nefunguje. Je důležité se o pleť pravidelně starat. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje. Výsledky Vás překvapí.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.