Kategorie

Ingredience

Produkty

Glycine

GLYCINE

Glycine

Vznik:

Patří mezi aminokyseliny (jsou potřeba pro správný vývoj svalů, pokožky a nehtů). Vzniká derivací z rostlin.

Léčebné účinky:

Snižuje negativní účinky z libového masa nebo mléčných výrobků. Na tělo má protizánětlivé účinky, podporuje spánek, zlepšuje paměť a učení se.

Glycine a pleť:

V kosmetice je používán jako rozpouštědlo a udržuje konzistenci produktu. Také ale spojuje a mísí složky v produktu.

Na pleť má zvlhčující účinky, pokožku hydratuje a vytváří ochranný obal. Působí protizánětlivě, ideální je tedy pro pleť mastnější, smíšenou až aknózní, ale i citlivou. Mírní tvorbu otoků a aktivně působí proti vráskám. Podporuje tvorbu kolagenu.

Glycine a vlasy:

Na vlasy má vyhlazující vlastnosti. Má antistatický účinek, takže vlasy díky němu nebudou rozlítané a roztřepené. Vlasům nemastí a dodá jim lesk.

Produkty obsahující Glycine

Kam pokračovat ve čtení

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Salóny krásy jsou uzavřeny, to však neznamená, že necháme svou pleť ladem. Právě naopak. Je důležité se o pleť i nadále starat a zmírnit dopady, způsobené absencí profesionální péče. Využijte aktuální čas k péči o svou pleť. Je jaro a pleť potřebuje nastartovat a obnovit. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje.

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Pro ochranu svého zdraví, jsme aktuálně připraveni udělat maximum. Důkladně si myjeme ruce, nosíme roušku, dezinfikujeme častěji prostory a plochy. Nezapomínáme ani na telefon, který je naší 3 rukou. A co kosmetika? Co kosmetické pomůcky, které denně používáme? Štětce, houbičky, krabičky, pudřenky, rtěnky i krémy samotné si zaslouží zodpovědný přístup a pravidelné čištění a dezinfikování. V článku se dozvíte jak a čím dezinfikovat a čistit.

Kosmetické minimum

Kosmetické minimum

Pro jednoho je kosmetická péče radostí a pro druhého nutností. Často se péče odvíjí od finanční situace, někdy si můžeme dopřát víc, jindy to jednoduše nejde. Jaké minimum naše pleť potřebuje, abychom ji udrželi v kondici? A až to půjde, co pořídit dál, čím péči obohatit?

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.