Kategorie

Ingredience

Produkty

Glycine

GLYCINE

Glycine

Vznik:

Patří mezi aminokyseliny (jsou potřeba pro správný vývoj svalů, pokožky a nehtů). Vzniká derivací z rostlin.

Léčebné účinky:

Snižuje negativní účinky z libového masa nebo mléčných výrobků. Na tělo má protizánětlivé účinky, podporuje spánek, zlepšuje paměť a učení se.

Glycine a pleť:

V kosmetice je používán jako rozpouštědlo a udržuje konzistenci produktu. Také ale spojuje a mísí složky v produktu.

Na pleť má zvlhčující účinky, pokožku hydratuje a vytváří ochranný obal. Působí protizánětlivě, ideální je tedy pro pleť mastnější, smíšenou až aknózní, ale i citlivou. Mírní tvorbu otoků a aktivně působí proti vráskám. Podporuje tvorbu kolagenu.

Glycine a vlasy:

Na vlasy má vyhlazující vlastnosti. Má antistatický účinek, takže vlasy díky němu nebudou rozlítané a roztřepené. Vlasům nemastí a dodá jim lesk.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.