Kategorie

Ingredience

Produkty

Houba Reishi

Ganoderma Lucidum Spore Extract

Houba Reishi

Stručná historie:

Jedná se o druh chorošovité houby, vyskytuje se na kořenech, pařezech různých druhů stromů, převážně těch listnatých. Přínos této léčivé houby využívali již od pradávna, a to v tradiční čínské medicíně. V překladu „Reishi“ znamená „božská houba“, také se jí ale přezdívá jako houba nesmrtelnosti a dlouhověkosti!

Reishi a pleť:

Chrání naši pleť před oxidačním stresem, a to převážně díky obsaženému glutationu. Dle vědeckých studií je podloženo, že houba Reishi potlačuje a zamezuje tvorbě vrásek a předčasného stárnutí, má tzv. anti-aging efekt.  Má protizánětlivé účinky, a navíc obnovuje a napravuje správnou činnost našich buněk. Chrání proti pigmentovým skvrnám. Extrémně silný antioxidant, chrání proti volným radikálům.

Obsahuje řadu velice důležitých živin: 17 aminokyselin, glukózu, galaktózu, manózu, B-vitamín, minerální soli, steroly, terpenoidy atd.

Reishi a tělo:

Posiluje imunitu, je vhodná v období chřipek, ale i při velkém psychickém vypětí. Odstraňuje z těla toxické látky nahromaděné v játrech. Rovněž podporuje fyziologickou funkci jater nebo srdeční oběh a povzbuzuje srdce. Obsahuje velké množství různých druhů polysacharidů, což má vliv na její schopnosti podpořit imunitu (některé z nich jsou působením podobné betaglukanům) a u některých z  nich vědci zkoumají protinádorové působení.

Zajímavost:

Houbu Reishi můžete vypěstovat sami doma, ale celý proces trvá celý jeden rok!

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.