Kategorie

Ingredience

Produkty

Hroznové víno*

Vitis vinifera seed oil

Hroznové víno*

* Z organického zemědělství

Stručná historie:

V kosmetickém odvětví se využívá oleje z hroznových jadérek, hroznových kmenových buněk i samotná hroznová šťáva.

Hroznové kmenové buňky

Extrémně silné antioxidační vlastnosti, zvyšují antioxidační obranyschopnost pokožky, testy prokázaly dlouhodobou ochranu 6hodin a více. Získávají se z nezralých zelených hroznů vinné révy, bohaté na životně důležité aktivní látky. Hroznové kmenové buňky používané v přípravcích značky BIOEARTH jsou získávané z hroznů pěstovaných v souladu s předpisy ekologického zemědělství v regionu Emilia Romagna v Itálii.

Hroznový olej

Tento zázračný olej, díky svým vlastnostem nahradil už pro mnoha žen kokosový olej. Vyrábí se z lisováním hroznových jader, z plodu vína.

Léčebné účinky a složení:

Má silné antioxidační účinky Procyanidin, ten je mnohokrát silnější, než například složení ve vitamínu E. Resveratrol je také další látka, která se ale nachází ve slupkách hroznového vína (převážně v těch modrých), ten má navíc i antibakteriální účinky. Využívá se i pro natření pokožky, která utrpěla popáleninu.

Hroznový olej a pleť:

Olej z hroznových semen je skvělým změkčovadlem, které změkčuje a uklidňuje pokožku a pomáhá vyrovnat ztrátu vody v kůži. Olej z hroznových semen je dokonalou přísadou pro oslabenou, nebo poškozenou pokožku, protože pomáhá udržovat strukturu epiteliálních buněk.

Obsahuje proanthocyanidiny, které jsou inhibitory nežádoucích účinků v důsledku UV záření. Tyto přírodní polyfenoly nebo flavonoidy jsou velmi účinné jako anti-aging produkty a pomáhají předcházet vráskám.

Olej se navíc i výborně vstřebá a nezanechává pocit ulepené a zanesené pokožky.

Hroznový olej a vlasy:

Je vynikající pro komplexní hydrataci vlasů a je vhodný pro typ pokožky, která je suchá.

Zajímavost:

Vhodný je i pro muže a nejčastěji se používá při holení. Navíc je výborný i v kuchyni, může se použít na smažení či pečení.

Šťáva z hroznů

Hrozny jsou bohaté na polyfenoly, prospěšné k ochraně pleti proti předčasnému stárnutí. Díky obsaženým živinám pokožku významně hydratuje, chrání proti vnějšímu městskému znečištění.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.