Kategorie

Ingredience

Produkty

Hydrogenated Rapeseed Oil

Hydrogenated Rapeseed Oil

Hydrogenated Rapeseed Oil

Hydrogenovaný řepkový olej patřící do skupiny rostlinných olejů, které byly převedeny do tuhého nebo polotuhého stavu pomocí hydrogenace. Jedná se o směs triglyceridů, ve kterých je obsažena směs nasycených mastných kyselin. V kosmetice funguje jako změkčovadlo a emulgátor a výrobkům dodává viskózní dobře roztíratelnou strukturu.

Je bohatý na kosmeticky ceněný Vitamín E, pokožku vyživuje, udržuje ji pružnou, neutralizuje volné radikály, je to významný antioxidant. Předchází stárnutí, zlepšuje strukturu pleti, účinný při léčbě jizev a akné. Hydrogenovaný řepkový olej je naprosto bezpečnou kosmetickou ingrediencí.
Zdroj: Wikipedie

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.