Kategorie

Ingredience

Produkty

Hydrogenovaný rostlinný olej

HYDROGENATED VEGETABLE OIL

Hydrogenovaný rostlinný olej

Vznik:

Rostlinné oleje jsou v kapalném skupenství. Vznikají sloučením glycerolu a tří molekul mastných kyselin. Získávají se lisováním semínek třeba obilnin nebo ořechů. Hydrogenovaný olej vzniká přidáním vodíku.

Účinky:

Jsou pro nás velkým zdrojem nenasycených mastných kyselin. Tuk nám dodává energii a je nezbytný pro správnou funkci buněk.

Zlepšují stav atopického ekzému, upravují trávení, posilují naši imunitu, zlepšují činnost jater a snižuje hladinu cholesterolu.

Rostlinný olej a kosmetika:

Do rostlinných olejů patří i kokosový olej, bambucké máslo nebo kakaové máslo, které tají pod teplotou lidského těla.

Kapalné rostlinné oleje jsou pak sojový olej, mandlový olej, olivový olej nebo olej z pšeničných klíčků.

Oleje díky hydrogenaci neoxidují.

Používají se do masážních přípravků, očních tužek, vůní, masek na vlasy nebo mýdel.

Rostlinný olej a pleť:

Na pleť fungují jako změkčovadlo. Pleť je po nich krásně hebká a jemná. Na pleti vytváří ochrannou bariéru, takže zabraňují ztrátě vody. Podporují elasticitu kůže a dokáží se vsáknout do hloubky pleti.

Rostlinné oleje a vlasy:

Vlasy regenerují, dodávají jim pružnost, oslnivý lesk a chrání vlasy před vnějšími vlivy okolí.

Kam pokračovat ve čtení

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace jsou malé nebo větší tmavé až černé skvrny, které trápí čím dál více žen a slečen. Ubírají nám na sebevědomí, necítíme se dobře a snažíme se je všemožně odstraňovat a maskovat hodně krycími líčidly. Jaké přípravky jsou vhodné pro takový stav pleti, jak je správně použít, vrstvit, kombinovat a jak moc je důležitá prevence? To vše v novém článku.

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Pupínek, vřídek, akné - kdo by to neznal, čas od času se objeví i na té nejdokonalejší tváři a v ten nejméně vhodný moment. Co dělat a co naopak nikdy nedělat, když se objeví pupínek? Co spolehlivě zabere a pomůže postižené místo rychle vyhojit?

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.