Kategorie

Ingredience

Produkty

Kandelilový vosk

Candelilla Cera

Kandelilový vosk

Kandelilový vosk (Candelilla Cera nebo Candelilla Wax) vosk přírodního původu pochází ze střední Ameriky, získává se z listů rostliny zvané Pryšec voskodárný (Euphorbia Cerifera).

Bývá často náhradou za včelí nebo karnaubský vosk. V kosmetických produktech plní funkci emulgátoru (pojí látky k sobě), stabilizátoru (stabilizuje emulze) a jako zahušťovadlo. Najdeme jej v pleťových krémech, rtěnkách, balzámech na rty, v očních tužkách, apod. Zlepšuje roztíratelnost a texturu, která vytvoří na pokožce ochrannou vrstvu před vysoušením – tím ji chrání před vnějšími vlivy a případným podrážděním.

V potravinářství se pod označením E902 používá pro glazování potravin.

Kandelilový vosk je považován za naprosto bezpečnou látku – nemá žádné negativní účinky na zdraví.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.