Kategorie

Ingredience

Produkty

Karanja olej

Pongamia Glabra Seed Oil

Karanja olej

Stručná historie:

Tento olej se získává z olejnatých semen, které rostou na stromě (buk) Pongamia glabra, česky se mu přezdívá Kožnatec indický. Jak již z názvu vyplývá původem pochází z Indie, kde se také nejvíce vyskytuje. Pro představu: každý plod má maximálně dvě semena, ty obsahují až cca. 35 % množství oleje.

Karanja olej a pleť:

Pro nás je důležitý převážně díky tomu, že je schopný absorbovat škodlivé UV, UVA a UVB záření. Navíc celkově pokožku chrání proti spálení od sluníčka a eliminuje tzv. foto stárnutí. Zabraňuje předčasnému stárnutí, má anti-aging efekt a vyhlazuje jemné vrásky. Doporučuje se především pro ty, které trápí mastná pleť, jelikož jsou jeho účinky silně antimikrobiální.

Nabízí také hydratační a změkčující vlastnosti.

Karanja olej a vlasy:

Často se přidává do přípravků na barvené vlasy, které jsou zároveň poškozené, a to buď od barvy, nebo slunečních paprsků.

Zajímavost:

Vzácný olej, který patří do ojedinělé skupiny, které obsahují přírodní SPF faktor!

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.