Kategorie

Ingredience

Produkty

Kiwi

Actinidia Chinensis Fruit Extract

Kiwi

Stručná historie:

Kiwi často podceňované ovoce, v našich končinách se objevilo poprvé v        80. letech a v současnosti je jeho největší vývozce Chile, nebo Kalifornia v USA.

Složení a léčebné vlastnosti:

Největším atributem je obsah vitamínu C, dále obsahuje vysoký podíl kyseliny Askorbové (derivát glukózy). Minerály typu: hořčík, železo, karoten, fosfor ale i stopové prvky bílkovin. Kiwi má silné proti infekční účinky, silně posiluje náš organismus, proto bychom ho měli jíst pravidelně.

Konzumovat by ho měli také sportovci, jelikož spojení hořčíku a vitamínu      C – posiluje cévy a zejména posílí správnou činnost svalů. V neposlední řadě je pro naše tělo vele důležitým antioxidantem.

Kiwi a pleť:

Ve většině případů se využívá jako ochrana proti slunečnímu záření, díky obnovujícím účinkům, podporuje a vytváří tvorbu nových buněk. Předchází vzniku vrásek, je to dáno především díky kolagenu, naší pleti navrací mladistvý vzhled. Vynikajícím pomocníkem v léčbě AKNÉ.

Zanechává hedvábný pocit, obnovuje elasticitu a pevnost. Ideální pro ty, které trápí velmi suchá pleť. Kiwi pokožku stimuluje a eliminuje nečistoty, redukuje černé tečky a zabraňuje tvorbě menších vrásek.

Kiwi a vlasy:

Dodává vlasům přirozený lesk, především je tedy vhodný pro ten typ lidí, kteří si barví vlasy, a tudíž se jejich přirozený lesk vytrácí.

Zajímavost: Kiwi se člení do 12 nejméně kontaminovaných potravin, v podstatě to znamená, že je minimálně hnojeno.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.