Kategorie

Ingredience

Produkty

Kiwi

Actinidia Chinensis Fruit Extract

Kiwi

Stručná historie:

Kiwi často podceňované ovoce, v našich končinách se objevilo poprvé v        80. letech a v současnosti je jeho největší vývozce Chile, nebo Kalifornia v USA.

Složení a léčebné vlastnosti:

Největším atributem je obsah vitamínu C, dále obsahuje vysoký podíl kyseliny Askorbové (derivát glukózy). Minerály typu: hořčík, železo, karoten, fosfor ale i stopové prvky bílkovin. Kiwi má silné proti infekční účinky, silně posiluje náš organismus, proto bychom ho měli jíst pravidelně.

Konzumovat by ho měli také sportovci, jelikož spojení hořčíku a vitamínu      C – posiluje cévy a zejména posílí správnou činnost svalů. V neposlední řadě je pro naše tělo vele důležitým antioxidantem.

Kiwi a pleť:

Ve většině případů se využívá jako ochrana proti slunečnímu záření, díky obnovujícím účinkům, podporuje a vytváří tvorbu nových buněk. Předchází vzniku vrásek, je to dáno především díky kolagenu, naší pleti navrací mladistvý vzhled. Vynikajícím pomocníkem v léčbě AKNÉ.

Zanechává hedvábný pocit, obnovuje elasticitu a pevnost. Ideální pro ty, které trápí velmi suchá pleť. Kiwi pokožku stimuluje a eliminuje nečistoty, redukuje černé tečky a zabraňuje tvorbě menších vrásek.

Kiwi a vlasy:

Dodává vlasům přirozený lesk, především je tedy vhodný pro ten typ lidí, kteří si barví vlasy, a tudíž se jejich přirozený lesk vytrácí.

Zajímavost: Kiwi se člení do 12 nejméně kontaminovaných potravin, v podstatě to znamená, že je minimálně hnojeno.

Kam pokračovat ve čtení

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

BIO repelenty

BIO repelenty

V létě si rádi užíváme čas venku – příroda, parky, zahrady, terasy, výlety. S teplejším počasím bohužel přichází i hmyz, který nás obtěžuje. Z příjemného času stráveného venku v přírodě i na zahradě se stává nepříjemný zážitek. Je skvělé, že existují již přírodní repelenty místo klasických chemických, které jsou pro naše tělo i životní prostředí velkou zátěží. V novém článku se dozvíte vše o přírodních repelentech i to, jak si doma připravit svůj vlastní repelent.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.