Kategorie

Ingredience

Produkty

Kyselina Glutamová

GLUTAMIC ACID

Kyselina Glutamová

Vznik:

Vzniká hydrolýzou (rozkladem, při kterém se získává voda) bílkovin. Patří mezi aminokyseliny (jsou potřeba pro správný vývoj svalů, pokožky a nehtů).

Složení a účinky:

Podílí se na výživě buněk ve střevě, vyživuje svaly a ochraňuje jaterní buňky. Hodně jí nalezneme v nervové tkáni, ale nejvíce je v mozku.

Způsobuje produkci močoviny v ledvinách, spojuje glukózu v játrech, zvyšuje imunitu a snižuje stav úzkosti.

Kyselina Glutamová a pleť:

Její hlavní činností je regulovat maz. Skvěle působí na smíšenou, mastnější až aknózní pleť. Pleť dokonale zmatní, zjemní a působí na sametově na dotek.

Kyselina Glutamová a vlasy:

Na pokožku hlavy má protizánětlivé účinky a reguluje maz. Tím působí proti tvorbě lupů.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.