Kategorie

Ingredience

Produkty

Kyselina Mandlová

Mandelic acid

Kyselina Mandlová

Stručná historie:

Kyselina Mandlová je považována za jedinou alfa-hydroxylovou kyselinu, která má exfoliační účinky. To znamená, že dokáže odstranit z vrchní vrstvy naší kůže odumřelé buňky.

Získává se z extraktu z hořkých Mandlí, jedná se o proces tzv. hydrolýza vitamínu B17.

Kyselina Mandlová a pleť:

Využívá se pro léčbu různých kožních onemocnění, zabraňuje předčasnému stárnutí, které často způsobeno slunečními paprsky -fotostárnutí. Zabraňuje vzniku červených podrážděných skvrn. Další úžasnou vlastností této kyseliny je fakt, že dokáže čistit póry zevnitř! Odstraňuje přebytečný a nahromaděný maz. Navíc nabízí antiseptické účinky, ty jsou důležité při léčbě akné!

Při pravidelné aplikaci produktů, které obsahují kyselinu Mandlovou, bylo prokázáno, že se vytrácejí jemné vrásky v okolí očí, rtů a snižuje se tvorba tmavých pigmentových skvrn.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.