Kategorie

Ingredience

Produkty

Laktobacily

LACTOBACILLUS

Vznik:

Lactobacily jsou přínosné pro lidský organismus. Jsou čirá látka rozpustná ve vodě. Používají se i při výrobě různých potravin.

Léčebné účinky:

Jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry. Vhodná konzumace laktobacilů je při průjmech, při léčbě antibiotiky, nádorových onemocnění plísňových onemocněních či alergiích nebo aftech.

Lactobacily a pleť:

Pro pleť mají antimikrobiální účinky. Jsou šetrné k pokožce a pleť je snáší velice pozitivně. Podporují tvorbu nových buněk a jsou vhodné pro pleti trpící různými kožními problémy. Podporují tvorbu kolagenu a bojují proti předčasnému stárnutí naší pokožky.

Lactobacily a vlasy:

Jemně a šetrně pečují jak o naše vlasy, tak o pokožku hlavy, Vlasy regenerují a podporují jejich růst.

Kam pokračovat ve čtení

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Ropa v kosmetice

Ropa v kosmetice

Možná si říkáte, co má ropa společného s kosmetikou? Velmi mnoho. Název ropa přímo ve složení kosmetiky nenajdete, schovává se za jiné názvy - parafín, minerální olej, vazelína, Propylen glycol. To jsou tzv. deriváty, které se oddělují právě při zpracování ropy. Jsou levnou náhražkou za kvalitní přírodní oleje, vosky a másla. Dopřejte sobě, své pleti, tělu to nejlepší. Vždyť jde o Vás, o Vaše zdraví, o Vaše peníze!

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkám s tím, že lidé používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí. Pleť potřebuje řád a pravidelnost. Skákání z jednoho produktů na druhý a míchání konvenční syntetické kosmetiky s přírodní výsledky nepřinese.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.

x