Kategorie

Ingredience

Produkty

Laktobacily

LACTOBACILLUS

Laktobacily

Vznik:

Lactobacily jsou přínosné pro lidský organismus. Jsou čirá látka rozpustná ve vodě. Používají se i při výrobě různých potravin.

Léčebné účinky:

Jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry. Vhodná konzumace laktobacilů je při průjmech, při léčbě antibiotiky, nádorových onemocnění plísňových onemocněních či alergiích nebo aftech.

Lactobacily a pleť:

Pro pleť mají antimikrobiální účinky. Jsou šetrné k pokožce a pleť je snáší velice pozitivně. Podporují tvorbu nových buněk a jsou vhodné pro pleti trpící různými kožními problémy. Podporují tvorbu kolagenu a bojují proti předčasnému stárnutí naší pokožky.

Lactobacily a vlasy:

Jemně a šetrně pečují jak o naše vlasy, tak o pokožku hlavy, Vlasy regenerují a podporují jejich růst.

Produkty obsahující Laktobacily

Kam pokračovat ve čtení

Neurokosmetika – kůže, mozek a emoce

Neurokosmetika – kůže, mozek a emoce

Už jste někdy měli opar bezprostředně po zkoušce nebo stresovém období? A pupínek, který vykoukne před důležitou událostí? Dnes slyšíme stále častěji o Neurokosmetice, vědě, která studuje vztah mezi kůží a mozkem, identifikuje souvislosti, příčinné faktory a poté studuje a navrhuje efektivní řešení. Kůže je totiž přímo spojena s naší psychikou a nervovým systémem. Ve skutečnosti dokáží naše emoce oslabovat obranyschopnost kůže, způsobovat nebo zhoršovat záněty, akné, dermatitidu nebo psoriázu.

BIO repelenty

BIO repelenty

V létě si rádi užíváme čas venku – příroda, parky, zahrady, terasy, výlety. S teplejším počasím bohužel přichází i hmyz, který nás obtěžuje. Z příjemného času stráveného venku v přírodě i na zahradě se stává nepříjemný zážitek. Je skvělé, že existují již přírodní repelenty místo klasických chemických, které jsou pro naše tělo i životní prostředí velkou zátěží. V novém článku se dozvíte vše o přírodních repelentech i to, jak si doma připravit svůj vlastní repelent.

Jaký jste fototyp a který stupeň SPF ochrany zvolit?

Jaký jste fototyp a který stupeň SPF ochrany zvolit?

Jak vybrat vhodný opalovací přípravek? Jaký SPF faktor je pro Vás ten nejvhodnější? Rozhodující je fototyp. Ten vyjadřuje množství melaninu v kůži, který má každý člověk rozdílný. Melanin nás přirozeně chrání před UV zářením. Čím má člověk tmavší kůži, barvu vlasů a očí, tím má jeho pokožka větší odolnost vůči slunečnímu záření, a také vyšší fototyp. Jaký jste fototyp?

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.