Kategorie

Ingredience

Produkty

Levandulová květinová voda*

Lavandula Angustifolia Flower Water

Levandulová květinová voda*

* Z organického zemědělství

Stručná historie:

Levandule, vůbec první zemí, ve které se tato rostlina s krásně vonícími květy rozrostla, byla Persie. Později se dostala do Evropy, především tedy do Řecka, ale v dnešní době jí může pěstovat každý, i ten kdo nevlastní zahradu.

Levandule se dá zakoupit i v květináči.

Legenda praví, že její omamná vůně měla odlákat negativní myšlenky a démony.

Léčebné účinky a složení:

Má antiseptické účinky, je tedy výborná proti bakteriím a vytvářejícím se plísním. Má také uklidňující účinky a působí proti bolestem hlavy a je vynikající na migrénu. Levandulová květinová voda vzniká odvarem z květů levandulí.

Mast je výborná na revmatické problémy, záněty šlach.

Levandule a pleť:

Levandulová květinová voda je velmi užitečné přirozené tonikum na zvlhčení obličeje před použitím jakéhokoliv krému NAOBAY.

Je velmi přínosná u zralé pleti a to pro svou schopnost opravit poškozené a věkem poznamenané tkáně. Má i další velmi užitečné účinky, v obličejovém toniku pomáhá regulovat tvorbu mazu a proto je výbornou anti-akné péčí.

Levandule a vlasy:

Levandule má díky své omamné vůni schopnost zklidnit pokožku hlavy, čistit a regenerovat. Levandule je účinná proti lupům a na mastné vlasy, kterým navíc navrací přirozené kyselé pH. Usnadňuje rozčesávání a dodává živiny jak vlasům, tak pokožce hlavy. Má dezinfekční a protizánětlivé účinky.

Zajímavost:

Největší plantážové pole levandule je k vidění ve Francie v Provence, či na ostrově Hvar, který patří Chorvatsku.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.