Kategorie

Ingredience

Produkty

Majoránka

ORIGANUM MAJORANA LEAF EXTRACT

Majoránka

Stručná historie:

Majoránka je vytrvalý polokeř. Původně začala růst ve Středozemí, a pěstovala se už ve starém Egyptě, Řecku a Římě. A během křižáckých výprav se rozšířila do zbytku Evropy.

Léčebné účinky:

Podporuje tvorbu žaludečních šťáv a je skvělá proti nadýmání. Posiluje nervový systém a dělohu. Čaj z listů majoránky pomáhá při bolestech hlavy nebo dýchacích potížích. V aromaterapii se používá jako sedativum.

Majoránka a pleť:

Díky svým vlastnostem extrakt z majoránky umí pohltit přebytečný maz a redukovat činnost mazových žláz. Je nejvhodnější pro mastnější pleť se sklonem k akné. Působí protiplísňově, zlepšuje hojení ran a pokožku regeneruje.

Majoránka a vlasy:

Majoránka podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Díky svým protizánětlivým účinkům je vhodná pro vlasy s lupy.

Zajímavost:

Traduje se, že prý vyléčí všechny lidské žaly. I nešťastnou lásku.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.