Kategorie

Ingredience

Produkty

Makadamiový olej

Macadamia Ternifolia Seed Oil

Makadamiový olej

Stručná historie:
Makadamiový oříšek se podobá našemu lískooříškovému, a lisováním se z něho získává zázračný olej, který má čirou zlatavou barvu. Tyto mini oříšky rostou na stromě jménem Makadamia trojlistá a daří se jím především v teplejších oblastech, jako jsou australské deštné pralesy, Havaj nebo v části Afriky.

Byl nedílnou součástí jídelníčku australských domorodců tzv. Aboriginů.

Složení a léčebné účinky:
Obsahuje velmi důležité vitamíny A, B a E, co se týče minerálu: selen a zinek. Je velmi bohatý na mastné a mononenasycené mastné kyseliny, jako je kyselina Olejová, Palmovitá, Palmitoolejová.

Chrání před nebezpečným oxidačním stresem, díky vitamínu E a redukuje tvorbu volných radikálů.

Makadamiový olej a pleť:
Největší předností je jeho ochranný UV faktor, a ačkoliv se jedná o olej, tak se do pokožky krásně vstřebá. Pokožku udržuje vitální a to díky vzácné kyselině Palmitoolejové, zamezuje jejímu předčasnému stárnutí, pleť nevysušuje, ale hydratuje!

Má protizánětlivé účinky a je vhodný především pro ty, kteří mají kombinovanou pleť, která touží po sjednocení.

Makadamiový olej a vlasy:
Oproti ostatním olejům, má makadamiový olej daleko větší hustotu, je tedy vhodný především pro suché a zničené vlasy. V posledních letech, se stále více přidává do různých ochranných šamponu, nebo kondicionéru.

Vlasy jsou hebké, snadno se rozčesávají.

Zajímavost:
Makadamiové oříšky jsou velmi chutné!

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.