Kategorie

Ingredience

Produkty

Melounová šťáva

Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract

Melounová šťáva

Stručná historie:

Melounová šťáva se získává ze stejnojmenného zeleninového plodu. O blahodárných účincích  věděli již ženy ve starém Egyptě, ty šťávu pili, protože věřili, že po ní jejich pokožka omládne.

Složení a léčebné účinky:

Šťáva z melounu obsahuje minimum kalorií a množství tolik potřebných a prospěšných látek, které naše tělo potřebuje. Má silné hydratační a pročisťující účinky, jelikož je tvořen až z 90% podílu vody. Lékaři ho doporučují jíst, nebo pít při držení redukční diety, nebo v případě problému s překyseleným organismem.

Dále obsahuje fosfor, železo, hořčík, je plný antioxidantů a vitamín A, C a B6. Všechny tyto zmiňované vitamíny jsou jedny z nejdůležitějších vitamínů, které naše tělo potřebuje. Kyselina listová, je zase zásadní pro zdravou pleť, vlasy a nehty.

Melounová šťáva a pleť:

Jelikož má čistící účinky, čistí tak naše tělo, ale i pleť. Má anti-aging efekt a napomáhá vyhlazovat vrásky. Zamezuje vzniku tvorby akné. Pokožku krásně vyživuje a zamezuje dehydrataci.

Melounová šťáva a vlasy:

Masky, které se ze šťávy vyrábí, vlasy krásně hydratují a vyživují jejich celkový vzhled. Vhodné především pro ty, které trápí suché vlasy. Nabízí ochranné vlastnosti, vlasy chrání proti nebezpečnému UV záření od sluníčka.

Zajímavost:

Pitím melounové šťávy snižujete příznaky celulitidy.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.