Kategorie

Ingredience

Produkty

Chlorella a mořské minerály

Chlorella Vulgaris extract

Chlorella a mořské minerály

Stručná historie:

Biotechnologický extrakt z hnědé mořské řasy spolu s aminokyselinami z řas (Chlorella vulgaris) a mořských minerálů.

Tyto hnědé mořské řasy se shromažďují s odlivem a jsou proto vystaveny slunečnímu záření a atmosferickým vlivům, které způsobují vysychání, aby se řasa ochránila před agresí vnějšího prostředí, vyvinula si ochrannou membránu, která se velmi podobá lidské pokožce.

Mořské řasy a Chlorella vulgaris pleť:

Z této membrány byl extrahován čistý polysacharid, který má výjimečné zvlhčující účinky. Všechny tyto faktory tak pomáhají v pokožce udržet nebo obnovit přírodní zvlhčující faktor. Tyto faktory se podílí na ochraně a obnově přirozeného hydrolipidového filmu a pokožce poskytují okamžitou a dlouhodobou hydrataci.

Produkty obsahující Chlorella a mořské minerály

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.