Kategorie

Ingredience

Produkty

Olej Monoi z Tahiti

Gardenia tahitensis flower

Olej Monoi z Tahiti

Stručná historie:

Monoi je slovo původem z Tahiti, používá se pro označení vonných olejů. Specifické je jeho zpracování, získává se totiž z drobných lístků květiny Tiaré, které se namáčejí nejčastěji do kokosového oleje. Květina Tiaré má zářivě bílou barvu, a navíc úžasně voní. Jeho léčebnou sílu používali již domorodci z Polynésie, a to nejvíce pro své kosmetické nebo lékařské účinky.

Složení a léčebné účinky:

Vyrábí se pouze z čistě přírodních olejů a důležité je, že neobsahuje škodlivé konzervanty ani umělá barviva. Největší předností je, že se v něm vyskytuje přirozený ochranný faktor, který chrání naši pleť proti slunečnímu záření (UV).

Olej Monoi z Tahiti a pleť:

Má úžasné hydratační vlastnosti, a navíc s dlouhodobým účinkem. Celkově pokožku vyživuje a navrací ji elasticitu, ta se totiž postupem času více a více vytrácí. Je vhodný pro zralou a stárnoucí pleť.

Olej Monoi z Tahiti a vlasy:

Často se olej přidává do různých vlasových přípravků. Dodává jim přirozený lesk, a navíc jsou vlasy posíleny, pečuje i o křehké a poškozené vlasy.

Zajímavost:

Olej Monoi z Tahiti z výtažku z květiny Tiaré, vyhledávají přední světové laboratoře z kosmetického, nebo farmaceutického průmyslu.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.