Kategorie

Ingredience

Produkty

Olej z Brutnáku lékařského

BORAGO OFFICINALIS SEED OIL

Olej z Brutnáku lékařského

Stručná historie:

Jedná se o rostlinu, která má krásné modré květy ve tvaru hvězdy, které jsou jedlé. Původem pochází ze Středomoří, odkud se poté dostal až do celého světa, lidé ho přidávali jako listy do salátů, nebo různých pokrmů. Olej se extrahuje z jeho semen.

Složení a léčebné účinky:

Skoro ze všech rostlin má největší podíl kyseliny Gama-linolenové, její druhý název je omega 6 mastná kyselina. Vhodný pro ty, kteří se snaží snížit svoji tělesnou váhu, nebo jsou ve stresu, popř. psychické potíže. Často bývá také doporučován jako lék na cysty. Z vitamínu, má největší zastoupení vitamín E.

Olej z Brutnáku lékařského a pleť:

Možná jste se ještě nikdy nesetkali s tímto malým zázrakem, ale tento olej nabízí naší pleti opravdu velkou porci výživy. Má změkčující vlastnosti a pokožku krásně vyhlazuje. Podporuje i její zdravé fungování a je doporučován těm, které trápí kožní onemocnění typu: akné, lupénka, nebo ekzém.

Má hydratační účinky, obnovuje kožní buňky a zabraňuje svědění a suchosti.

Olej z Brutnáku lékařského a vlasy:

Vyhledávaný při léčbě vlasového folikulu, zabraňuje výskytu lupů, svědění pokožky. Vlasy jsou celkově vyživené a tuky, které se v této rostlině nachází napomáhají předcházet plešatosti.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.