Kategorie

Ingredience

Produkty

Granátové jablko*

Punica Granatum Seed Oil*

Granátové jablko*

Stručná historie:

Tento zázračný olej se vyrábí lisováním semen za studena. Konzistence oleje má žlutou barvu. Granátové jablko je známé již tisíce let a první zemí ve které se vyskytlo je starověká Perská říše. Ty jej považovali, za symbol plodnosti, síly a v neposlední řadě krásy.

Léčebné účinky a složení:

V plodu se nachází velké množství flavanoidů, dále obsahuje kyselinu puniciovou, linolovou či palmovitou. Má regenerační vlastnosti.

Granátové jablko a pleť:

Vysoká koncentrace přírodních antioxidantů, obsažená v oleji, popř. šťávě z granátového jablka, je velmi účinná při ochraně pokožky před volnými radikály. Je také regulátorem kožního mazu, což je velmi užitečné v prevenci vzniku akné, stejně jako při léčbě ekzému, psoriázy a spálenin.

Má zvlhčující vlastnosti, které pomáhají revitalizovat a omlazovat pokožku s cílem udržet ji hladkou a bez jakýchkoliv nedokonalostí. Navíc přispívá ke zvýšení tvorby kolagenu. Ten potlačuje tvorbu vrásek a prvních příznaků stárnutí.

Granátové jablko a vlasy:

Pomáhá v boji proti roztřepeným konečkům. Vlasy jsou krásně lesklé a vyživené.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.