Kategorie

Ingredience

Produkty

Olej a šťáva z granátového jablka*

Punica Granatum Seed Oil*

Olej a šťáva z granátového jablka*

Stručná historie:

Tento zázračný olej se vyrábí lisováním semen za studena. Konzistence oleje má žlutou barvu. Granátové jablko je známé již tisíce let a první zemí ve které se vyskytlo je starověká Perská říše. Ty jej považovali, za symbol plodnosti, síly a v neposlední řadě krásy.

Léčebné účinky a složení:

V plodu se nachází velké množství flavanoidů, dále obsahuje kyselinu puniciovou, linolovou či palmovitou. Má regenerační vlastnosti.

Granátové jablko a pleť:

Vysoká koncentrace přírodních antioxidantů, obsažená v oleji, popř. šťávě z granátového jablka, je velmi účinná při ochraně pokožky před volnými radikály. Je také regulátorem kožního mazu, což je velmi užitečné v prevenci vzniku akné, stejně jako při léčbě ekzému, psoriázy a spálenin.

Má zvlhčující vlastnosti, které pomáhají revitalizovat a omlazovat pokožku s cílem udržet ji hladkou a bez jakýchkoliv nedokonalostí. Navíc přispívá ke zvýšení tvorby kolagenu. Ten potlačuje tvorbu vrásek a prvních příznaků stárnutí.

Granátové jablko a vlasy:

Pomáhá v boji proti roztřepeným konečkům. Vlasy jsou krásně lesklé a vyživené.

Kam pokračovat ve čtení

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Ropa v kosmetice

Ropa v kosmetice

Možná si říkáte, co má ropa společného s kosmetikou? Velmi mnoho. Název ropa přímo ve složení kosmetiky nenajdete, schovává se za jiné názvy - parafín, minerální olej, vazelína, Propylen glycol. To jsou tzv. deriváty, které se oddělují právě při zpracování ropy. Jsou levnou náhražkou za kvalitní přírodní oleje, vosky a másla. Dopřejte sobě, své pleti, tělu to nejlepší. Vždyť jde o Vás, o Vaše zdraví, o Vaše peníze!

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkám s tím, že lidé používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí. Pleť potřebuje řád a pravidelnost. Skákání z jednoho produktů na druhý a míchání konvenční syntetické kosmetiky s přírodní výsledky nepřinese.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.

x