Kategorie

Ingredience

Produkty

Olej z pšeničných klíčků

Triticum Vulgare Germ Oil

Olej z pšeničných klíčků

Stručná historie:

Olej se vyrábí lisováním klíčků zrn z plodiny jménem pšenice. Olej má světlou až lehce načervenalou strukturu a je velmi vzácný pro své omlazující účinky.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velmi důležitý vitamín E, který je ceněným a důležitým antioxidantem pro náš organismus. Další druhy vitamínu – A, B, D. Dále se v něm nachází lecitin (jedná se o název, který je společný pro všechny lipidy).

Z mastných kyselin klíček obsahuje největší podíl kyseliny Linolové (62%), Palmovité (16%), nebo Olejové (14%). Všechny tyto kyseliny mají pro naši pleť blahodárný účinek, navrací ztracenou výživu a hydrataci. Jednotlivé molekuly totiž na sebe dokážou navázat vodu a ty mohou tak daleko snáze proniknout do pokožky .

Pomáhá redukovat špatný cholesterol a je prospěšný pro naše cévy a celkově posiluje správnou činnost srdce.

Olej z pšeničných klíčků a pleť:

Jeho největší předností je ochranná funkce, chrání naši pleť před nebezpečným zářením typu: UV. Proto se celosvětově hojně přidává do kosmetických přípravků. Má silné hydratační a zklidňující účinky a odstraňuje z pleti přebytečnou hrubost.

Olej je vhodný především pro starší pleť, vyhlazuje hluboké vrásky a snadno se vstřebá.

Olej z pšeničných klíčků a vlasy:

Vhodný pro ty, které trápí suché a roztřepené konečky vlasů. Struktura vlasu je narušená a touží po opětovném vyživení.

Zajímavost:

Tento olej není vhodný pro ty, kteří jsou alergičtí na lepek, nebo na něho mají intoleranci!

Produkty obsahující Olej z pšeničných klíčků

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – čištění pleti.

Kosmetička radí – čištění pleti.

Vlastní pořad o kosmetice v TV? Ano, skutečně se to děje a my z toho máme obrovskou radost. 8dílů je věnovaných kosmetické osvětě - projdeme vše od úplných základu, zboříme spoustu kosmetických mýtů a pomůžeme Vám se v kosmetice zorientovat. Pokud nestihnete pořad v TV nezoufejte, každý díl můžete zpětně sledovat zde na našem blogu, na sociálních sítí a našem Youtube kanálu. Tak hezkou podívanou. Vaše Martina

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Na podzim a v zimě je naše pokožka vystavena velkým změnám. Vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti a v nich suchý vzduch, slabší pitný režim... Všechny tyto faktory ovlivňují kvalitu a zdraví pleti. Kůže produkuje méně mazu a je tak náchylnější ke vzniku šupinek, různých citlivostí, může být hrubá na dotek, začervenalá... Jakou péči zvolit? Jaké produkty zařadit a čím každodenní péči obohatit?

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.