Kategorie

Ingredience

Produkty

Olej z pšeničných klíčků

Triticum Vulgare Germ Oil

Olej z pšeničných klíčků

Stručná historie:

Olej se vyrábí lisováním klíčků zrn z plodiny jménem pšenice. Olej má světlou až lehce načervenalou strukturu a je velmi vzácný pro své omlazující účinky.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velmi důležitý vitamín E, který je ceněným a důležitým antioxidantem pro náš organismus. Další druhy vitamínu – A, B, D. Dále se v něm nachází lecitin (jedná se o název, který je společný pro všechny lipidy).

Z mastných kyselin klíček obsahuje největší podíl kyseliny Linolové (62%), Palmovité (16%), nebo Olejové (14%). Všechny tyto kyseliny mají pro naši pleť blahodárný účinek, navrací ztracenou výživu a hydrataci. Jednotlivé molekuly totiž na sebe dokážou navázat vodu a ty mohou tak daleko snáze proniknout do pokožky .

Pomáhá redukovat špatný cholesterol a je prospěšný pro naše cévy a celkově posiluje správnou činnost srdce.

Olej z pšeničných klíčků a pleť:

Jeho největší předností je ochranná funkce, chrání naši pleť před nebezpečným zářením typu: UV. Proto se celosvětově hojně přidává do kosmetických přípravků. Má silné hydratační a zklidňující účinky a odstraňuje z pleti přebytečnou hrubost.

Olej je vhodný především pro starší pleť, vyhlazuje hluboké vrásky a snadno se vstřebá.

Olej z pšeničných klíčků a vlasy:

Vhodný pro ty, které trápí suché a roztřepené konečky vlasů. Struktura vlasu je narušená a touží po opětovném vyživení.

Zajímavost:

Tento olej není vhodný pro ty, kteří jsou alergičtí na lepek, nebo na něho mají intoleranci!

Produkty obsahující Olej z pšeničných klíčků

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.