Kategorie

Ingredience

Produkty

OVES*

Avena Sativa Kernel Extract**

OVES*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

První, kdo pěstoval oves, byli dle archeologických vynálezů Slované a hojně jí také jedli ve formě ovesných kaší staré germánské kmeny.

Složení a léčebné účinky:

Je to bohatý zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů.

Oves a pleť:

Tento výtažek z cukrů z ovsa, získaný z ekologického zemědělství, přináší úžasný liftingový efekt. Pokožka ho ihned  absorbuje a na povrchu kůže vytvoří biologický film, který téměř okamžitě vypne a vyhladí.

Oves má výjimečné vlastnosti, které z něj činí skvělého ochránce pro citlivou dětskou pokožku. Má výjimečné hydratační účinky a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody (TEWL). Chrání pokožku, a zachovává přirozenou ochrannou bariéru.

Kromě toho má neobyčejné zklidňující účinky a pomáhá napravit poškozenou kůži. Běžně se používá u podrážděné pokožky např. ekzémy nebo svědění.

Oves a vlasy:

Oves působí na pokožku hlavy protizánětlivě. Zabraňuje tak vzniku a tvorbě lupů. Působí proti přílišnému maštění vlasů i pokožky. Oves má vysoký obsah železa a zinku, které funguje proti vypadávání vlasů, a manganu, který podporuje jejich přirozený růst. Má zklidňující účinky, regeneruje poškozené vlasy a k pokožce hlavy je velmi šetrný.

Produkty obsahující OVES*

Kam pokračovat ve čtení

Jak zklidnit a posílit přecitlivělou pleť

Jak zklidnit a posílit přecitlivělou pleť

Nošení roušek si vybírá svou daň. Už tak citlivá pleť je nyní vystavena daleko větší zátěži. Suchost, pnutí, začervenání, svědění a dokonce i ekzém. Co dělat? Jak citlivou pleť rychle zklidnit a posílit?

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Salóny krásy jsou uzavřeny, to však neznamená, že necháme svou pleť ladem. Právě naopak. Je důležité se o pleť i nadále starat a zmírnit dopady způsobené absencí profesionální péče. Využijte aktuální čas k péči o svou pleť. Je jaro a pleť potřebuje nastartovat a obnovit. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje.

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Pro ochranu svého zdraví, jsme aktuálně připraveni udělat maximum. Důkladně si myjeme ruce, nosíme roušku, dezinfikujeme častěji prostory a plochy. Nezapomínáme ani na telefon, který je naší 3 rukou. A co kosmetika? Co kosmetické pomůcky, které denně používáme? Štětce, houbičky, krabičky, pudřenky, rtěnky i krémy samotné si zaslouží zodpovědný přístup a pravidelné čištění a dezinfikování. V článku se dozvíte jak a čím dezinfikovat a čistit.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.