Kategorie

Ingredience

Produkty

OVES*

Avena Sativa Kernel Extract*

OVES*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

První, kdo pěstoval oves, byli dle archeologických vynálezů Slované a hojně jí také jedli ve formě ovesných kaší staré germánské kmeny.

Složení a léčebné účinky:

Je to bohatý zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů.

Oves a pleť:

Tento výtažek z cukrů z ovsa, získaný z ekologického zemědělství, přináší úžasný liftingový efekt. Pokožka ho ihned  absorbuje a na povrchu kůže vytvoří biologický film, který téměř okamžitě vypne a vyhladí.

Oves má výjimečné vlastnosti, které z něj činí skvělého ochránce pro citlivou dětskou pokožku. Má výjimečné hydratační účinky a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody (TEWL). Chrání pokožku, a zachovává přirozenou ochrannou bariéru.

Kromě toho má neobyčejné zklidňující účinky a pomáhá napravit poškozenou kůži. Běžně se používá u podrážděné pokožky např. ekzémy nebo svědění.

Oves a vlasy:

Oves působí na pokožku hlavy protizánětlivě. Zabraňuje tak vzniku a tvorbě lupů. Působí proti přílišnému maštění vlasů i pokožky. Oves má vysoký obsah železa a zinku, které funguje proti vypadávání vlasů, a manganu, který podporuje jejich přirozený růst. Má zklidňující účinky, regeneruje poškozené vlasy a k pokožce hlavy je velmi šetrný.

Produkty obsahující OVES*

Kam pokračovat ve čtení

Péče o pleť, tělo, vlasy na podzim a v zimě.

Péče o pleť, tělo, vlasy na podzim a v zimě.

Na podzim a v zimě je naše pokožka vystavena velkým změnám. Vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti a v nich suchý vzduch, slabší pitný režim... Všechny tyto faktory ovlivňují kvalitu a zdraví pleti. Kůže produkuje méně mazu a je tak náchylnější ke vzniku šupinek, různých citlivostí, může být hrubá na dotek, začervenalá... Jakou péči zvolit? Jaké produkty zařadit a čím každodenní péči obohatit?

Organická vlasová péče BIOEARTH

Organická vlasová péče BIOEARTH

Jupí je tu. Představujeme kompletní organickou vlasovou péči BIOEARTH pro všechny typy vlasů i pro různé potřeby vlasové pokožky. Věříme, ži si tuhle voňavou péči zamilujete tak jako my. Šampóny, kondicionéry, masky, séra a dokonce i styling a to vše v té nejvyšší přírodní kvalitě bez nežádoucí chemie. Esenciální oleje, extrakty, oleje a přírodní biotechnologie den po dni zlepšují kvalitu a zdraví vlasů.

Profesionální barvení řas a obočí

Profesionální barvení řas a obočí

Anglická značka Beautiful Brows je specialistou na barvení obočí i řas. V jejich široké nabídce si vybere profesionál i běžný uživatel. Vysoká kvalita, super výdrž, přirozené odstíny pro dokonalý vzhled.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.