Kategorie

Ingredience

Produkty

OVES*

Avena Sativa Kernel Extract

OVES*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

První, kdo pěstoval oves, byli dle archeologických vynálezů Slované a hojně jí také jedli ve formě ovesných kaší staré germánské kmeny.

Složení a léčebné účinky:

Je to bohatý zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů.

Oves a pleť:

Tento výtažek z cukrů z ovsa, získaný z ekologického zemědělství, přináší úžasný liftingový efekt. Pokožka ho ihned  absorbuje a na povrchu kůže vytvoří biologický film, který téměř okamžitě vypne a vyhladí.

Oves má výjimečné vlastnosti, které z něj činí skvělého ochránce pro citlivou dětskou pokožku. Má výjimečné hydratační účinky a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody (TEWL). Chrání pokožku, a zachovává přirozenou ochrannou bariéru.

Kromě toho má neobyčejné zklidňující účinky a pomáhá napravit poškozenou kůži. Běžně se používá u podrážděné pokožky např. ekzémy nebo svědění.

Oves a vlasy:

Oves působí na pokožku hlavy protizánětlivě. Zabraňuje tak vzniku a tvorbě lupů. Působí proti přílišnému maštění vlasů i pokožky. Oves má vysoký obsah železa a zinku, které funguje proti vypadávání vlasů, a manganu, který podporuje jejich přirozený růst. Má zklidňující účinky, regeneruje poškozené vlasy a k pokožce hlavy je velmi šetrný.

Produkty obsahující OVES*

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – čištění pleti.

Kosmetička radí – čištění pleti.

Vlastní pořad o kosmetice v TV? Ano, skutečně se to děje a my z toho máme obrovskou radost. 8dílů je věnovaných kosmetické osvětě - projdeme vše od úplných základu, zboříme spoustu kosmetických mýtů a pomůžeme Vám se v kosmetice zorientovat. Pokud nestihnete pořad v TV nezoufejte, každý díl můžete zpětně sledovat zde na našem blogu, na sociálních sítí a našem Youtube kanálu. Tak hezkou podívanou. Vaše Martina

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Na podzim a v zimě je naše pokožka vystavena velkým změnám. Vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti a v nich suchý vzduch, slabší pitný režim... Všechny tyto faktory ovlivňují kvalitu a zdraví pleti. Kůže produkuje méně mazu a je tak náchylnější ke vzniku šupinek, různých citlivostí, může být hrubá na dotek, začervenalá... Jakou péči zvolit? Jaké produkty zařadit a čím každodenní péči obohatit?

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.