Kategorie

Ingredience

Produkty

Panthenol

Panthenol

Panthenol

Stručná historie:

Panthenolu se také často přezdívá provitamin B5.

Panthenol a pleť:

V kosmetickém průmyslu je vyhledáván především pro své regenerační, hydratační účinky a je výborným zvlhčovadlem. Panthenol se přidává do jednotlivých krémů, šamponů, balzámů, nebo do pleťové vody. Z důvodu toho, že je snadno kůži absorbován do jednotlivých vrstev kůže.

Nás bude ale nejvíce zajímat, že je důležitou složkou, která chrání naší pleť po slunění. Pokožku hojí a léči, např. od popálenin, ale i kousnutí hmyzem.

Panthenol krásně pronikne do každé řasy zvlášť, tím opravuje poškozené a zničené řasy například po aplikaci permanentních řas. Zpomaluje proces jejich stárnutí.

Panthenol a vlasy:

Panthenol hydratuje vlasy i pokožku hlavy a udržuje vlasy zdravější a krásnější. Dodává vlasům přirozený lesk a zabraňuje lámání konečků. Používá se jako kůra na chemicky poškozené a barvené vlasy. Díky panthenolu získají Vaše vlasy objem a usnadňuje rozčesávání a úpravu vlasů.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.