Kategorie

Ingredience

Produkty

Pantrofina® Skin 360

Pinus pinaster extract

Pantrofina® Skin 360

Extrakt z Borovice přímořské (Pinus Pinaster) přirozeně chrání naši pokožku před oxidačním stresem, který se vytváří díky každodennímu znečištění a UV záření. Je bohatý na protoanthocyanidiny (rostlinné flavonoidy) a fenolické kyseliny. Pro své léčivé účinky je známý již od pradávna a byl podáván jak vnitřně, tak vnější formu.

Pantrofina® Skin 360 poskytuje několikanásobný efekt ochrany v boji proti těmto negativním účinkům:

  1. Ochrana pleti proti znečištění.
  2. Má vynikající uklidňující účinky.
  3. Zlepšuje syntézu kolagenu.
  4. Stimuluje energetický metabolismus kůže.

Kam pokračovat ve čtení

Novinka koncentrovaná séra & masky

Novinka koncentrovaná séra & masky

A jsou tu. Avizovaná organická koncentrovaná séra a pleťové masky od úžasné italské značky BIOEARTH. Proč je zařadit do každodenní péče o pleť? Jednoduše fungují a během okamžiku pocítíte změnu, příval energie, vitality a hloubkové hydratace. Celkově séra a masky zvyšují účinek následně použité péče a přispívají ke krásnější a zdravější pleti.

Pleťová maska – skutečný zázrak pro pleť

Pleťová maska – skutečný zázrak pro pleť

Jste unaveni, vaše pleť je mdlá, napjatá, povadlá, problematická nebo citlivá. Nemáte čas zajít na kosmetiku. Dopřejte si masku. Výsledky vás ohromí. Maska navrací ztracený komfort a přináší okamžité výsledky.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti i tu nejcilivější dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztiratelnost. Dejte sbohem hutný krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.